Anna Wyszkoni świętuje dziś urodziny! Wybierz jej najlepszy hit! PLEBISCYT

Ania Wyszkoni, jedna z największych polski wokalistek, świętuje dziś 36 urodziny! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was zabawę - wybierz z nami jej największy, solowy hit! Było ich kilka - w końcu każda płyta (zazwyczaj platynowa) Ani to kopalnia przebojów. „Czy ten Pani i Pani”, „Wiem, że jesteś tam”, „Biegniej przed siebie”, a może jakiś inny przebój Wyszkoni jest Wam najbliższy? Oddajcie głos w naszym plebiscycie ;)

 

Anna Wyszkoni zaczęła karierę w zespole Łzy, do którego dołączyła w 1996 roku. Jednak jej medialna kariera rozpoczęła się wraz z programem „Szansa na sukces”, który wygrała w 200 roku wykonując hit Myslovitz - „Długość dźwięku samotności”. W 2001 roku przyszedł czas na spektakularny sukces Łez. Wraz z pojawieniem się na rynku płyty  „W związku z samotnością” z hitami: „Agnieszka już dawno” czy „Narcyz się nazywam”. Kolejnym przełomowym momentem był Festiwal w Opolu w 2003 roku, na którym Łzy zdobyły Nagrodę Publiczności w konkursie Premier Festiwalu Piosenki Polskiej za piosenkę „Oczy szeroko zamknięte”.


Ania odeszła z zespołu w 2010 roku. W 2009 na rynku ukazała się jej pierwszy solowy album - „Pan i pani” z wielkim hitem „Czy ten Pani i Pani”. Płyta zdobyła status podwójnie platynowej. W 2012 roku Ania wydała płytę „Życie jest w porządku”, która również ma status podwójnej platyny. Z tego albumu pochodzą takie hity jak „Biegnij przed siebie” czy „Na cześć wariata”.

 

Ania Wyszkoni w tym roku świętowała 20-lecie pracy artystycznej na Festiwalu w Sopocie. W ciągu swojej całej kariery zdobyła dziesiątki nagród. Teraz wszyscy oczekują na kolejny album i kolejne hity! ;)

 

Aniu, wszystkiego najlepszego ;)


Może Cię również zainteresować:

Anna Wyszkoni komentuje plotki o swoim ślubie. Przy okazji wbiła szpilę Dodzie?

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady