• patceg

Karolina Korwin-Piotrowska skasowała tekst nowej książki! Co się stało? WIDEO

Od jakiegoś czasu Karolina Korwin Piotrowska zapowiada swoją już trzecią książkę, która poświęcona będzie filmom, a jej tytuł brzmi "Krótka książka o miłości". Dziennikarka zapewniała fanów, że będą ją mogli kupić jesienią . Tylko nam zdradziła, że premiera jednak nieco się opóźni.

Powód jest zaskakujący. Okazuje się, że pierwsza wersja, która powstała nie spodobała się ani Karolinie, ani jej przyjaciołom. W końcu Korwin Piotrowska usunęła to, co do tej pory udało jej się napisać i w lipcu zaczęła pracę od nowa. Co więcej, nie miała nawet żadnych notatek z tego, co stworzyła wcześniej:

Ja zrobiłam fantastyczny numer pod hasłem: "Kasujemy wszystkie pliki, nie robiąc przy tym kopii zapasowej". Musiałam usiąść i napisać wszystko od początku i to był lipiec. Ale idzie jak z kopyta, bardzo szybko. 

Na szczęście premiera nie opóźni się aż tak bardzo, a fani książek dziennikarki będą mogli ją kupić w okresie świątecznym. Co jeszcze zdradziła nam Karolina Korwin Piotrowska na temat "Krótkiej książki o miłości"?

Zobacz: Gwiazdy na ramówce TVN Style

 

Zobacz: Gwiazdy na prezentacji ramówki TVN Style. Maja Sablewska przyćmiła wszystkie!

 
Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady