East News

 

Nie jest tajemnicą, że książę Harry to drugi mąż Meghan Markle. Aktorka wcześniej była żoną Trevora Engelsona. Para poznała się w barze. Trevor był producentem filmowym, z kolei Meghan początkującą aktorką. Choć niektórzy uważali, że Markle związała się z nim tylko dlatego, żeby rozwinąć swoją karierę, wygląda na to, że między nimi naprawdę było duże uczucie. Zakochani byli ze sobą kilka lat. Meghan Markle i Trevor Engelson stanęli na ślubnym kobiercu w 2011 roku. Niestety, ich szczęście nie potrwało zbyt długo. Zaledwie dwa lata później para zdecydowała się bowiem na rozwód. 

 

Zobacz także: Wpadka goni wpadkę... Tym razem Meghan Markle wypowiedziała zakazane słowa

 

Trevor Engelson, były mąż Meghan Markle, wziął ślub. Z kim?

 

Meghan Markle po rozwodzie z Trevorem Engelsonem bardzo szybko znalazła pocieszenie w ramionach księcia Harry'ego. Z kolei przystojny producent potrzebował chwili, aby zapomnieć o nieudanym małżeństwie. Teraz jednak szczęście znowu się do niego uśmiechnęło. Jak podaje zagraniczna prasa, Trevor Engelson wziął ślub z Tracey Kurland, która pochodzi z bardzo majętnej rodziny. Jej ojciec jest bowiem multimilionerem, który dorobił się na brytyjskim rynku nieruchomości. 

 

Ślub Trevora Engelsona i Tracey Kurland odbył się w prywatnej posiadłości w Kalifornii, która należy do rodziców panny młodej. Na przyjęciu królowało meksykańskie jedzenie oraz drinki. To musiała być niezapomniana zabawa!

 

POLECAMY: Pokazano głośne erotyczne wideo Meghan Markle! Czy może też zaszkodzić księżnej Kate?

 

Trevor Engelson poślubił Tracey Kurland

East News

 

Jego pierwszą żoną była Meghan Markle. 

Meghan Markle w Londynie w czarnej stylizacji
East News

Więcej na temat Meghan Markle