Trener, który miał pobić swoją dziewczynę opowiada swoją wersję wydarzeń! Jego słowa szokują!

Katarzyna Dziedzic pobita przez swojego chłopaka, trenera personalnego
Fot. Instagram

 

Parę dni temu Katarzyny Dziedzic, oskarżyła swojego chłopaka trenera sztuk walki Miłosza P. o brutalne pobicie. Zamieściła w sieci szokujące zdjęcia na dowód jak ją potraktował. Miłosz P. miał powalić ją na ziemię, bić jej głową o podłogę, złamać kobiecie nos. 36-latek został zatrzymany, ale potem wypuszczony z aresztu. Zamieścił w sieci nagranie, w którym opowiada swoją wersję wydarzeń. 

Nazywacie mnie państwo zwyrolem, damskim bokserem, trenerem patolem. Media nie zostawiają na mnie suchej nitki, ani państwo hejtujący mnie w sieci. To postanowiłem opowiedzieć swoją wersję wydarzeń... - mówi nagraniu You Tube Miłosz P.

Mężczyzna opowiada o problemach psychicznych partnerki między innymi depresje, która oskarżyła go o pobicie! Do tego wspomina dość "trudną" przeszłość byłej partnerki. 

 

Zobacz: Katarzyna Dziedzic dała się pobić dla sławy? Zaskakujące opinie internautów!

 

Najpierw jednak Milosz P. zaznaczył, że byli szczęśliwą parą na samym początku. A problemy zaczęły się po przeprowadzce do Gdańska w styczniu, kiedy trener chciał więcej zarabiać w większym mieście. Według Miłosza P. partnerka ciągłe narzekała nawet po załatwieniu jej pracy w nie ruchomościach, nie szło jej i wiecznie była nieszczęśliwa. 

Katarzyna Dziedzic była zła, że trener wrócił później niż powinien. Była rozżalona bo 2 tygodnie leżała chora w domu, a chłopak się nie nie interesował.  Po sprzeczce oznajmiła, że jedzie do mamy. Kobieta miała jednak wrócić z powrotem i z butelką alkoholu zamknąć się w sypialni. Później według Miłosza P. pobiegła do łazienki wyrywając mu telefon. Mężczyzna dodaje, że usłyszał jak kobieta upada i o coś uderzyła,. Wtedy sprawdził co się stało. Według niego kobieta histeryzowała leżąc w łazience. 

 

Zobacz: "Nie zrobiłem tego i to udowodnię!" Oskarżony o pobicie partnerki trener odpowiada na zarzuty! Oświadczenie!

 

Według Miłosza P. ślady na twarzy to uderzenia mechaniczne, a nie pięści. Do tego uważa, że była partnerka alkoholem popiła leki psychotropowe. 

W filmiku trener wyjaśnił dlaczego obrażenia Katarzyny Dziedzic nie są wynikiem pobicia. Trener uważa, że gdyby rzeczywiście wpadł w szał i zaczął ją bić, to by nie żyła...

 

Trener zapewnia, ze na wszystko ma dowody i udowodni przed sądem swoją niewinność przed sądem. 

 

Posłuchajcie.

 

 

Zobacz także: "Bił moją głową o podłogę" - poruszająca rozmowa z Katarzyną Dziedzic w "Pytaniu na śniadanie"! Nie była pierwszą ofiarą znanego trenera!

 

Obrażenia Katarzyny Dziedzic.

Katarzyna Dziedzic pobita przez swojego chłopaka, trenera personalnego
Fot. Instagram

 

Miłosz P. tłumaczy jak wyglądał feralny wieczór sprzeczki z Katarzyną Dziedzic.

Miłosz P trener

 

Komu wierzycie? Kasi czy Miłoszowi P.?

Może Cię również zainteresować:

Kim jest Magda Wróbel z serialu "Policjantki i policjanci"? WIDEO

Wierzysz Miloszowi P. czy Katarzynie Dziedzic?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje