Wraca hitowe show TVN!

 

Świetna wiadomość dla wszystkich fanów "Top Model"! Jak informują wirtualnemedia.pl program po 2 latach przerwy wraca do TVN! Najprawdopodobniej zobaczymy go już jesienią 2018 roku. Przypomnijmy - ostatnia edycja show była emitowana we wtorek o 21:30, zaś czwarta i piąta - w poniedziałek o 21:30. Czy to oznacza, że zagrożone są seriale "Druga Szansa" i "Diagnoza"?

 

Zobacz: Nowa para TVN! Zwycięzca Top Model i jego koleżanka po fachu świętowali pierwszą rocznicę związku. A początki nie były łatwe!

 

Oczywiście nie wiemy, na jaki dzień TVN planuje emisję programu, a fanów seriali możemy uspokoić - cieszą się one wielką popularnością, więc najprawdopodobniej znajdzie się dla nich miejsce w jesiennej ramówce TVN. 

Stacja TVN przygotowuje się do realizacji siódmej edycji „Top Model. Zostań modelką”. Z naszych informacji wynika, że wiosną wystartują castingi, a widowisko trafi na antenę prawdopodobnie jesienią 2018 roku. Oznacza to, że po dwuletniej przerwie format wróci do TVN - czytamy na wirtualnemedia.pl

 

Zobacz także: „Fajnie jest naturalnie wpaść’’. Joanna Krupa jest w pierwszej ciąży?!

 

Jurorami w „Top Model 6” byli Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka. Zwycięzcą został Patryk Grudowicz.

 

Zobacz także: Kolejna gigantyczna metamorfoza! Olga Kaczyńska, zwyciężczyni "Top Model" zupełnie zmieniła fryzurę i... schudła! ZDJĘCIA

 

"Top Model" wraca po 2 latach! 

Joanna Krupa na ramówce TVN 2017 - Top Model
EastNews

 

Jurorzy programu Top model na planie show
Eastnews

Więcej na temat TVN