• Wera

Alżbeta Lenska ma wsparcie sławnego przyjaciela. Bez niego nie dałaby rady!

Alżbeta Lenska, Tomasz Oświeciński

Alżbeta Leńska jeszcze długo będzie dochodzić do siebie, po skomplikowanej operacji. Aktorka trafiła do szpitala po tym, jak w przerwie spektaklu pękł jej tętniak w mózgu. Jej mąż, Rafał Cieszyński, prosił wtedy fanów o modlitwę. Wiara i medycyna zdziałały cuda, Alżbeta wróciła do domu cała i zdrowa! 

 

Zobacz: Alżbeta Lenska dodała poruszający wpis na Instagram i pokazała zdjęcie z męże

 

Tragedia odmieniła aktorkę, która teraz odważniej będzie podchodzić do życia. Choć nie ma jeszcze tyle sił, by brać je garściami. 

 

"Kiedy będę silna? Kiedy będę gotować? Kiedy będą ćwiczyć znowu? Kiedy będę jeździć autem? Wiele jest pytań, ale wiecie co? Cudowne jest mieć wspaniałe wsparcie" - pisała jeszcze kilka dni temu na swoim Instagramie. 

 

Zobacz także: "Coś strzeliło w głowie, nie mogłam oddychać, wyłam z bólu!" Alżbeta Lenska opowiedziała o swoim tętniaku

 

Wsparciem jest jej rodzina i nie tylko. Najnowszy wpis aktorki to dowód na to, że przyjaciele ze świata show-biznesu także ją wspierają. To właśnie Tomasz Oświeciński motywuje ją do działania i pomaga odnaleźć plusy dramatycznej sytuacji, w której się znalazła: 

 

 

Kiedy spotkałam się z Tomkiem, który jest moim mega pozytywnym kumplem, stał się dodatkowo moją mega motywacją! To nic, że wydawało mi się, że wyglądam jak kosmitka, bo stwierdził, że jestem turbo fighterką i mam być dumna z tego jak wyglądam🙈Ponoć muszę gdzieś teraz grać...mi się dobrze kojarzy Charlize Theron z filmu „Mad Max”, więc może ktoś musi zrobić Polską wersję tego fantasy filmu?? Całe szczęście kilka lat boksowałam, więc umiem walczyć, ale teraz nie mogę, więc może jak te bohaterki co przewidywały przyszłość w filmie „Raport Mniejszości” mogę mieć spokojniejszą rolę? Nie mam jeszcze pomysłu, ale uwielbiam Tomka za nakręcenie mnie na filmowe myślenie

 

Fot. fot. Instagram

 

O to, by Alżbeta szybko wróciła do zdrowia dbają też jej dzieci i mąż.

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński z dziećmi
Fot. Instagram

Może Cię również zainteresować:

Alżbeta Lenska kilka miesięcy temu walczyła o życie. Jak czuje się dziś? Zdradził jej mąż, Rafał Cieszyński!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Co Twoim zdaniem jest teraz dla Alżbety najważniejsze?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady