TYLKO U NAS! Tomasz Karolak oświadczył się Violi Kołakowskiej w teatrze IMKA! Mamy WIDEO!

Wow! Tomasz Karolak podczas uroczystej premiery spektaklu "Słownik Ptaszków Polskich" oświadczył się Violi Kołakowskiej! Aktor jest związany z byłą modelką już od 6 lat i wspólnie wychowują dwójkę dzieci - Leona i Lenę. Para założyła rodzinę, ale nie zdecydowała się na ślub, dlatego nikt już nie wierzył w to, że aktor postanowi w końcu poprosić swoją ukochaną o rękę. A jednak! Tomek zrobił to w wielkim stylu, bo podczas premiery spektaklu, na którym pojawili się m.in. Magda Cielecka, Agata Kulesza czy Maja Ostaszewska. Karolak wyszedł na scenę i powiedział: 

Pozwolę sobie na moment prywaty. Mianowicie chciałem podziękować wyjątkowej osobie, która przez całe 6 lat stała przy mnie, z którą wspólnie wychowujemy dzieci, która dawała mi dużo siły - Violce Kołakowskiej. Teraz powinienem się oświadczyć, ale oświadczyny na scenie to jest zbyt pretensjonalne, więc ja się jej oświadczę za kulisami.

Tomek Karolak wręczył Violi Kołakowskiej bukiet czerwonych róż i porwał ją za kulisy. Tam poprosił ją o rękę i wręczył jej piękny pierścionek zaręczynowy. Zobaczcie nagranie!

 

ZOBACZ: TYLKO U NAS: Viola Kołakowska komentuje zaręczyny z Karolakiem: "Bardzo miło i fajnie"

 

Tomek Karolak oświadczył się Violi Kołakowskiej!

Viola Kołakowska, Tomasz Karolak zaręczyny w teatrze Imka
Fot. Eastnews

Pierścionek zaręczynowy Violi Kołakowskiej

Pierścionek zaręczynowy Violi Kołakowskiej od Tomasza Karolaka
Fot. Eastnews

 

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje