• km

Tomasz Barański już wkrótce oświadczy się Klaudii Halejcio? Znamy prawdopodobny termin!

Klaudia Halejcio z kwiatami

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański zaręczą się? Podobno tancerz nie zamierza dłużej czekać i już wkrótce uklęknie przed swoją ukochaną. Barański już od jakiegoś czasu otwarcie mówił o tym, że marzy, aby stworzyć z Klaudią rodzinę. Wszystko wskazuje na to, że tancerz bardzo poważnie podchodzi do swoich planów. Tomasz Barański nie ukrywa również, że jest bardzo zazdrosny o Klaudię. I nic dziwnego! Czy już wkrótce ta para zacznie planować ślub? Klaudia, która jest 10 lat młodsza od swojego partnera, podobno jest nieco zaskoczona tempem rozwoju sytuacji - czytamy na łamach "Faktu".

Powiedziała mu, że w takim razie chce zobaczyć pierścionek zaręczynowy. Barańskiemu nie trzeba było dwa razy powtarzać. Planuje oświadczyć się jak najszybciej, być może nawet w Wielkanoc - napisał tabloid, powołując się na swojego informatora.

Tomasz już jakiś czas temu mówił, że marzy nie tylko o ślubie, ale również dzieciach. Chciałby, aby w rodzinie, którą założy z Klaudią już wkrótce pojawiła się córeczka.

Żebym nie musiał się martwić o zdrowie. Coraz częściej też myślę o rodzinie, o dzieciach. Jak mi się urodzi dziewczynka, to zwariuję ze szczęścia. Czuję, że ulegnę jej we wszystkim, że to ona będzie miała nade mną władzę. I już nie mogę się doczekać tego uczucia! - powiedział jakiś czas temu magazynowi "Party" Tomasz Barański.

Trzymamy kciuki za powodzenia tych pięknych planów!

 

Zobacz też: Tomasz Barański o Klaudii Halejcio: "Nauczyła mnie rozmawiać i słuchać". Zdradził też, że on w domu sprząta, a ona...

 

Tomasz Barański na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu.

Katarzyna Stankiewicz, Tomasz Barański
Fot. ONS

Klaudia z pewnością będzie piękną panną młodą.

Klaudia Halejcio
Fot. ONS

Może Cię również zainteresować:

Nie tylko Brad Pitt i Angelina Jolie. Najgłośniejsze rozstania 2016 roku!

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Kaludia Halejcio i Tomasz Barański tworzą udaną parę?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady