• dayv

Wielki powrót Tatu już dziś. Szykuje się lesbijski skandal w Rosji

Julia i Lena z Tatu. Lesbijki z Tatu. Lena i Julia razem. igrzyska w Soczi
Fot. ONS

Zespół t.A.T.u. powstał w 1999 roku. Dziewczyny wzbudziły skandal na całym świecie występując na scenie jako para lesbijek, ich występy pełne były pocałunków i czułych gestów. W mediach mówiło się o ich związku, one same chętnie wypowiadały się na temat łączącego ich uczucia. Po latach okazało się, że to wszystko był tylko zabieg marketingowy. Zespół rozpadł się, a dziewczyny skupiły się na solowych karierach pozostawiając po sobie kilka naprawdę dobrych utworów.

Zobacz: Orgia w klipie wokalistki Tatu

Wszystko wskazuje na to, że już dziś będziemy świadkami wielkiego powrotu zespołu. Jak donoszą media, to właśnie t.A.T.u otworzą dziś swoim występem Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi. Jednym z największych hitów Rosjanek, który na stałe wpisał się do kanonu muzyki popowej jest "Nas nie dogoniat" i właśnie ten utwór mamy usłyszeć.

Wybór utworu i dziewczyn jest zaskakujący.  W Rosji obowiązuje od niedawna ustawa zakazująca "propagowania nietradycyjnych zachowań seksualnych wśród nieletnich". Kto jak nie dziewczyny z Tatu propagował takie właśnie zachowania? Jednym ze stałych elementów ich występów były wzajemne pocałunki, a taki manifest na scenie w Soczi wywołałby olbrzymi skandal i jednoczesny poklask środowisk LGBT.

Zobacz: Hollywoodzka aktorka polskiego pochodzenia jest lesbijką

O tym, czy grupa faktycznie wystąpi przekonamy się już dziś. Igrzyska będzie można obejrzeć w telewizji od godziny 16:30. Być może będziemy świadkami reaktywacji grupy. W grudniu ubiegłego roku Julia Volkova poinformowała słuchaczy, że wspólnie z Leną przygotowują się do pracy nad nowym materiałem.

Czekacie na ich powrót?

Zobacz: Cara Delevingne ma lesbijski romans z hollywoodzką aktorką

Zobacz w jakich strojach wystąpi nasza reprezentacja w Soczi:

Może Cię również zainteresować:

Roznerski, Lewandowski, Ciachorowski... Jak wyglądali wasi ulubieńcy jeszcze kilka lat temu? Niektóre zdjęcia was zaskoczą!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady