Tatiana Okupnik o karierze w Londynie
ONS

Tatiana Okupnik po odejściu z zespołu Blue Cafe, który przyniósł jej największą popularność i hity zdecydowała się zaistnieć w show biznesie jako solowa wokalistka. Opuściła nasz kraj, żeby podbić brytyjski rynek - niestety rzeczywistość okazała się dla niej brutalna, płyta okazała się klapą a ona sama nie zyskała statusu gwiazdy. Nie pomógł nawet kosztowny teledysk. Przypomnijmy: Tatiana Okupnik wydała na teledysk ponad 350 tysięcy złotych

Wokalistka w rozmowie z serwisem onet.pl tłumaczy, że czas spędzony w Londynie był dla niej sporym doświadczeniem. Mimo, że nie odniosła wielkiego sukcesu nie żałuje swojej decyzji.

Wydarzyło się wtedy wiele fajnych, a zarazem niefajnych rzeczy. To były jednak bardzo potrzebne doświadczenia. Przez te cztery próbowałam walczyć o swoje marzenia. Część z nich udało mi się zrealizować, a część nie. Pewnie bym sobie dzisiaj pluła w brodę, gdybym cztery lata temu została w Polsce - wspomina.


Dodaje również, że decyzję o powrocie podjęła nie ze względów muzycznych a prywatnych. W jej życiu pojawiła się miłość dla której zrezygnowała z kariery:
 

Moje życie prywatne tak się jednak potoczyło, że zakochałam się i bardzo szybko podjęłam decyzję, że zostawiam Londyn, angielskiego menedżera i pozwalam sobie pierwszy raz na skupienie się na życiu prywatnym - tłumaczy.


Gwiazda przyznaje jednak, że pobyt w Wielkiej Brytanii mimo wszystko dał jej dużo. Zrozumiała, że nie wszystko jest tak proste jak się wydaje.

Tak naprawdę byłam w tym wszystkim sama. Miałam, co prawda menedżera, ale nie wspierała mnie duża wytwórnia fonograficzna. Sama sobie przecierałam muzyczne ścieżki. Spróbowałam i dzisiaj wiem, z czym to się je.
 

Okupnik skupia się teraz na karierze w naszym kraju. Już od dziś w sklepach dostępny jest jej nowy album "Blizna". Kupicie?

Zobacz: Tatiana Okupnik jak Chylińska?

Zdjęcia ze ślubu Okupnik:

Więcej na temat Tatiana Okupnik