TYLKO U NAS: Czy Szymon Majewski wróci do telewizji?

Powrót Szymon Majewskiego do telewizji to temat, który co jakiś czas powraca. W listopadzie miną dokładnie trzy lata odkąd jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce Szymon Majewski zniknął z ekranów. Showman nieraz był pytany, czy nie brakuje mu programu w telewizji. A i widzowie o nim nie zapomnieli i czekają na jego powrót!


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Szymon Majewski o Małgorzacie Rozenek: "Mógłbym sobie wyobrazić mój związek z Gosią..."

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Szymon Majewski znowu w telewizji?

W najnowszym magazynie "Flesz" Majewski udzielił wywiadu, w którym przyznał, że cieszą go ciepłe słowa od fanów. Czy to oznacza, że Szymon spełni ich marzenia wróci już niebawem na szklany ekran?

Jestem zwolennikiem zasady, że w życiu nie wolno robić niczego na siłę. Poza tym rzeczom, którymi się zajmuję, lubię nadać swój rys. Z czasem czuję coraz większą potrzebę, żeby ten rys był jeszcze silniejszy. Zrobię coś jeszcze w telewizji, ale na moich warunkach. Jestem uparty i nie boję się ani komercji, ani rozrywki – wyznał "Fleszowi".

Powody jego rozstania z TVN-em nie są do końca jasne, ponieważ zarówno gwiazdor, jak i stacja nigdy oficjalnie nie przedstawili powodów, dla których po ośmiu latach doszło do zakończenia współpracy. Mówiło się o tym, że udział Majewskiego w kampanii reklamowej jednego z banków nie spodobało się zarządowi stacji, a tym samym odebrano mu program. Szymon  wielokrotnie pytany przez dziennikarz o powody rozstania ze stacją, dość lakonicznie odpowiadał, że chciał po prostu zająć się swoją działalnością, czyli kanałem na portalu YouTube, a nie w napięciu obserwować słupki oglądalności swojego show w telewizji. Za każdym razem powtarzał, że cieszy się z takiego obrotu sprawy. Nie ma się czemu dziwić? Wydał już dwie książki, prowadzi audycję radiową oraz występuje ze swoim monodramem w teatrze Krystyny Jandy.

Poza tym prowadzi profil na Facebooku, który kocha wielu fanów - Szymon zamieszcza tam dowcipne komentarze i zdjęcia. Oraz robi prowokacje - takie jak ta z Rafałem Maślakiem. 

 

Więcej o Szymonie Majewskim - w najnowszym „Fleszu”.

 

Zobacz także: Dlaczego Szymon Majewski nie poprowadzi „Mamy cię!”

 

Szymon Majewski

Szymon Majewski
Fot. ONS

Szymon Majewski

Szymon Majewski na Street Fashion

 

 

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje