• patceg

Hołownia ze wzruszeniem wspomina pogrzeb Leszczyńskiego. Zacytował słowa matki dziennikarza

Szymon Hołownia wspomina pogrzeb Roberta Leszczyńskiego
Fot. ONS

W związku ze śmiercią Roberta Leszczyńskiego pojawiło się wiele wątpliwości. Sprawą zajęła się nawet prokuratura, która ustalała oficjalną przyczynę zgonu. Teraz słychać także głosy, że dziennikarz mógł odebrać sobie życie sam. Zobacz: Robert Leszczyński popełnił samobójstwo? "Wyglądał fatalnie, zapadnięty na twarzy"

Przed pochówkiem gwiazdy wiele wątpliwości wzbudzała forma pogrzebu, ponieważ Leszczyński był ateistą. Jak się okazuje pogrzeb był świecki, a rąbka tajemnicy z ceremonii uchylił nieco Szymon Hołownia na swoim blogu. Dziennikarz podkreślił, że było bardzo wzruszająco i smutno:

Szliśmy w milczeniu za trumną. Nie miałem wrażenia, że jest wesoło lub smutno, było jakoś pusto. Coś pękło, gdy chwilę przed opuszczeniem trumny do grobu, głos zabrała mama Roberta.


Jej przemowa była niezwykle emocjonalna i nawet najtwardsi uronili łzę:

Wiem, że mój syn miał ostry język. Jeśli kogoś niechcący uraził, przepraszam w jego imieniu, bo on już nie może tego zrobić. On nie był chyba taki najgorszy. To było dobre dziecko! Wychowałam go jak umiałam.Przyjął wszystkie sakramenty, w szpitalu namaścił go mądry ksiądz. Wierzę, że Dobry Bóg się nim teraz opiekuje.Spoczywaj w pokoju, synku, do zobaczenia. A kto może, niech się pomodli za niego. 


Hołownia wyznał, że sam uronił łzę i widział, że inni też nie mogli powstrzymać emocji.

Zobacz: Znamy przyczynę śmierci Roberta Leszczyńskiego
 
 

Gwiazdy i uczestnicy "Idola" na pogrzebie Leszczyńskiego:

Może Cię również zainteresować:

Szymon Hołownia w "Maglu towarzyskim". Odchodzi z Mam talent?! WIDEO

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje