Agnieszka Szulim w kolorowej bluzie

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak wezmą ślub na Mazurach! Lista miejsc, w których para według mediów miałaby powiedzieć "tak" była bardzo długa - zamek krzyżacki w Gniewie, luksusowy jacht zacumowany w porcie w Cannes albo jakaś egzotyczna wyspa. Ale jak ustaliło "Party" oni postanowili pobrać się w miejscu, w którym czują się swobodnie, czyli... w rezydencji Staraków w mazurskiej wsi Fuleda.

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak - szczegóły ślubu

Ogromna posiadłość jest stylizowana na starą kozacką osadę, ma dostęp do jeziora i co najważniejsze leży z dala od szlaków uczęszczanych przez turystów. Rezydencja jest pilnie strzeżona, więc o prywatność nowożeńcy nie muszą się martwić. Nie będzie też problemu z noclegami dla gości, bo na terenie posiadłości stoi kilka domów. Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka ma trwać aż trzy dni! Bramy rezydencji Staraków otworzą się przed weselnikami już 19 sierpnia!

 

Przypominamy, że Agnieszka i Piotr zaręczyli się we wrześniu ubiegłego roku na balu charytatywnym TVN, na którym poznali się w 2014 roku. To były spektakularne zaręczyny, o którym mówił cały show-biznes przez wiele tygodni, dlatego jesteśmy pewni, że i ślub pary będzie wielkim wydarzeniem!

 

Cały materiał w najnowszym numerze "Party".

 

ZOBACZ: Agnieszka Szulim jest dumna ze swojego ukochanego! Wyraziła to jednym zdjęciem

 

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak pobiorą się już w sierpniu

Agnieszka Szulim i Piotr Starak uśmiechnieci trzymają się za rece

Ślub pary odbędzie się na Mazurach

Piotr Starak, Agnieszka Szulim
ONS

Ostatnio Szulim rzadko pojawia się na imprezach. Przygotowuje się do ślubu?

Agnieszka Szulim w koronkowej sukience