Wojtek Szczęsny boi się roli ojca?: "Jestem podekscytowany, ale też niepewny". Co jeszcze zdradził najlepszy polski bramkarz?

Wojtek Szczęsny, Marina w ciąży
Fot. Instagram

W "Dzień Dobry TVN" Filip Chajzer zrobił wywiad z Wojciechem Szczęsnym, na którego czeka oczywiście intensywny czas Mundialu w Rosji, ale też przygotowuje się do roli ojca. Marina niebawem urodzi ich pierwsze dziecko. 

Para zdecydowała się nie poznawać płci swojego dziecka przed porodem, więc jeszcze nie wiedzą czy będą mieli syna czy córkę. 

 

A jak Wojciech Szczesny przygotowuje się do roli ojca?

Piłkarz przyznał, że w życiu ceni sobie najbardziej rodzinny spokój. Dlatego po ostatnim hejcie na Marinę, jej mąż zapowiada walkę o jej spokój i dziecka.

 

Zobacz: Dlaczego Marina ukrywała swoją ciążę? Piosenkarka wydała mocne oświadczenie!

 

My sobie radzimy, ale są pewne granice, które nie pozwolę żeby były przekroczone, z rzeczy które mają wpływ na mój wizerunek czy mojej żony. Jeśli ktoś narazi życie mojej ciężarnej żony i nienarodzonego dziecka, będę reagował. W okresie ciąży najważniejszy jest spokój matki. Będę walczył, bo uważam, że jest to walka warta poświecenia - zapowiedział Szczęsny.

 

Fot. Instagram


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Marina i Wojtek Szczęsny wybrali dla synka nietypowe imię. Ale nie tylko oni! Sprawdź, kto jeszcze chciał się wyróżnić!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

 

Szczęsny o byciu ojcem

Jak Wojtek przyjął informację, że zostanie tatą?

 

Bardzo fajnie, założyliśmy rodzinę po to, by starać się o dzieci. To był najfajniejszy moment w życiu jak się dowiedziałem, że będę ojcem. Potem będzie kolejny jak się urodzi. Jestem podekscytowany, ale i niepewny, bo nie wiem jak sobie poradzę. Ale myślę, że powinienem dać radę - skomentował Szczęsny.

 

Fot. Fot: Instagram

Czy będę pomagać? Raczej będę wskazywać drogę swojemu dziecku. Pomagać też, ale najważniejsze, żeby poznało swoje możliwości – dodał Szczęsny.

 

Wojtek Szczęsny przyznał się też do swojej wielkiej wady.

 

Jestem człowiekiem, który nie potrafi przegrywać w nic. Czy mecz, czy to w scrabble z żoną. Jedyna rada na to, to nie przegrywać - powiedział ze śmiechem Szczęsny. 

 

Zobacz: Marina już niedługo rodzi! Wybrała klinikę w Warszawie czy w Turynie? Wiemy!

Teraz para mieszka w Turynie, gdzie Szczęsny jest bramkarzem w Juventusie.

Fot. fot. Instagram

Lubisz Wojtka Szczęsnego?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady