czytasz teraz: Agnieszka i Piotr Woźniakowie -Starakowie w podróży poślubnej...

następny artykuł Rolnik szuka żony: Grzesiek każe ciężko...

  • Hades

Księżna Kate miała mieć cesarskie cięcie. Dlaczego zrezygnowała?

Szczegóły porodu księżnej Kate
Fot. ONS

Od wczoraj cały świat żyje narodzinami następcy brytyjskiego tronu. O 17.25 księżna Kate urodziła zdrowego, ważącego prawie 4 kilogramy chłopca. W mediach cały czas pojawiają się informacje dotyczące tego, jak wyglądał królewski poród. Zobacz: Z OSTATNIEJ CHWILI: Księżna Kate URODZIŁA!

Serwis Cnn.com podał że lekarze zaproponowali Kate Middleton urodzenie dziecka poprzez cesarskie cięcie. Jednak księżna odmówiła i zdecydowała, że wszystko ma przebiegać w sposób naturalny. Przez to do kilku godzin wydłużyło się oczekiwanie na królewskiego potomka.

Zagraniczne media podają również, że księżna zażyczyła sobie, aby na porodówce przebywał wyłącznie książe William, który dzielnie wspierała swoją ukochaną. Wcześniej mówiono również, że w szpitalu pojawią się najbliżsi Kate siostra Pippa i jej matka Carole Middleton. Rzecznik Pałacu Buckingham zaprzeczył tym doniesieniom.

Teraz pozostaje nam czekać na to, aż szczęśliwi rodzice opuszczą szpital z maleństwem, a także ogłoszą jak nazywa się ich syn.

Zobacz: Jest już PIERWSZY komentarz Williama po narodzinach syna!

Tłumy Brytyjczyków świętowały narodziny przyszłego króla:

Polub nas na FB
Może Cię również zainteresować:

Robert Lewandowski zdradził jak wychowa dziecko z Anią. Kiedy to mówił, bardzo się wzruszył...

Najczęściej czytane

Polecamy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady