• km

Syn Michała Wiśniewskiego trafił do szpitala! Jego rodzice przeżyli chwile grozy!

Michał Wiśniewski
Fot. ONS

Syn Michała Wiśniewskiego w szpitalu! Xavier Wiśniewski trafił do szpitala nagle, prosto ze szkoły. Najstarszy syn kontrowersyjnego artysty przeszedł operację wycięcia wyrostka robaczkowego. Obecnie chłopiec czuje się już lepiej, lecz jego rodzice przeżyli chwile grozy, gdy Xaviera zabrała do szpitala karetka pogotowia. Informacja o zdarzeniu pojawiła się na stronie internetowej semp02.futbolowo.pl.


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Historia jego życia to wielka księga wzlotów i upadków! Jak zmieniła ją czwarta żona Michała Wiśniewskiego - Dominika?

Źródło: Polsat

Xavier Wiśniewski przeszedł operację

Chłopiec znalazł się w szpitalu w piątek, lecz oficjalnie poinformowano o stanie jego zdrowia dopiero dzisiaj, gdy wiadomo już, że Xavier wraca do zdrowia. Michał Wiśniewski wspiera syna. Na swoim Facebooku udostępnił wpis z informacją o poprawie samopoczucia Xaviera.

Jest już dobrze, wszystkich zaniepokojonych stanem zdrowia Xaviera uspokajamy, i trzymamy kciuki za rychłe całkowite ozdrowienie - czytamy na portalu klubu piłkarskiego klubu KS SEMP Warszawa.

Xavier Wiśniewski jest bramkarzem klubu. Chwilowo czeka go jednak dłuższa przerwa w treningach. Po wyzdrowieniu na pewno znów będzie dzielnie bronił bramki swojego klubu!

 

Zobacz też: Roast Michała Wiśniewskiego - królował rak, życzenia śmierci... Było ostro! (DLA DOROSŁYCH).

 

Michał Wiśniewski z dziećmi.

Michał Wiśniewski z dziećmi na imprezie Ekspedycja Cartoon Network
Fot. Akpa

Syn artysty, Xavier trafił do szpitala z zapaleniem wyrostka robaczkowego.

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady