Syn Kręglickiej wyrósł na prawdziwego przystojniaka! Aleks zostanie modelem jak mama? WIDEO

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Aneta Kręglicka na ostatnim głośnym pokazie Macieja Zienia pojawiła się w towarzystwie młodego przystojniaka! Okazuje się, że ten wysoki i bardzo podobny do Kręglickiej młody mężczyzna to... jej syn! Aleksander Żak ma 16 lat - czy planuje zająć się profesjonalnie modelingiem (skoro urodę odziedziczył po mamie!) czy ma jakieś inne plany?

Aleks chce być biznesmenem! Chce budować wszystkim domy. Chce być raczej nie projektantem, ale myśli o tym, żeby mieć firmę, która będzie projektować ciekawe architektonicznie budynki użyteczności publicznej. Myśli o budowaniu oper, ciekawych architektonicznie budynków - powiedziała w rozmowie z Party.pl Aneta Kręglicka, dodając tym samym, że Aleks interesuje się też fotografią.

Myślicie, że pierwsze pomysły zawodowe Aleksandra mają sens? Aneta Kręglicka na pewno pomoże swojemu synowi w realizowaniu marzeń, a my trzymamy kciuki za jego sukces!

 

Zobacz: Aneta Kręglicka odsłoniła swoje nieziemskie nogi! Mini, koszula, kozaki do połowy uda - stylowo i... bardzo sexy! ZOBACZ​

 

Syn Anety Kręglickiej jest bardzo podobny do mamy!

Aneta Kręglicka fryzura

 

Aneta Kręglicka zabrała go ostatnio na pokaz Macieja Zienia.

Syn Anety Kręglickiej, Aleksander
Fot. ONS

 

Myślicie, że pójdzie w ślady mamy i też zrobi karierę w modelingu? Ma do tego zadatki?

Aneta Kręglicka w białej koszuli i spódnicy mini
Fot. Ons.pl

Aleksander jest podobny do mamy?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje