• BoyToy

Grzeszczak (na razie) nie chce mieć dzieci. Wybiera karierę

Sylwia Grzeszczak o macierzyństwie
Fot. ONS

Sylwia Grzeszczak bardzo rzadko porusza w wywiadach tematy związane z jej życiem prywatnym, ale ostatnio zrobiła wyjątek i po raz pierwszy opowiedziała o związku z Liberem. Przypomnijmy: Grzeszczak PIERWSZY RAZ opowiedziała o związku z Liberem

To jednak nie koniec przemyśleń Grzeszczak. Okazuje się, że 24-letnia wokalistka coraz częściej myśli o macierzyństwie. Przyznaje jednak, że z uwagi na karierę nie byłaby w stanie poświęcić swoim dzieciom wystarczająco dużo czasu, więc na Sylwię w roli matki będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.
 

Gdzieś z tyłu głowy pojawia się czasem myśl o dzieciach, ale na to jest chyba jeszcze za wcześnie. Przy natłoku pracy, kolejnych propozycji zawodowych, trudno byłoby się nimi odpowiednio zająć. A właściwe wychowanie jest bardzo ważne. Sama o tym wiem - wyznała szczerze w wywiadzie dla "Pani Domu".


Gwiazda po raz kolejny udowadnia, że mimo młodego wieku, jest niezwykle dojrzała. Myślicie, że po wyznaniu o związku z Liberem staną się teraz najpopularniejszą parą show-biznesu?

Zobacz też zdjęcia z planu teledysku Sylwii Grzeszczak do utworu "Pożyczony":

Może Cię również zainteresować:

Dlaczego Sylwia Grzeszczak nie pojawiła się na premierze "7 rzeczy"? Liber zdradził powody WIDEO

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady