• KB

Grzeszczak nie rozmawia o swoim życiu prywatnym: Nie lubię mówić o tym, kiedy prałam skarpetki

Sylwia Grzeszczak chroni swoją prywatność
Fot. AKPA

Sylwia Grzeszczak nigdy nie lubiła rozmawiać o swoim życiu prywatnym. I chociaż jej związek i późniejszy ślub z Liberem budzi ogromne zainteresowanie mediów, to artystka wciąż milczy na ten temat.
Artystka rzadko udziela wywiadów i komentuje plotki na swój temat. Chętnie natomiast rozmawia o planach muzycznych i karierze. Postanowiła to po raz kolejny podkreślić w rozmowie z lifestyle.newseria.pl. Powiedziała, że nie zamierza zmieniać swojej decyzji, ponieważ fanów nie interesują kulisy jej życia prywatnego:

Uważam, że powinno się chronić prywatność, dlatego że później są z tego same problemy. Nie lubię zdradzać swoich intymnych rzeczy. Bardzo lubię dzielić się swoja muzyką z fanami, opowiadać o niej, o tym, co właśnie dzieje się muzycznie w moim świecie, ale nie lubię gadać o tym, czy prałam dzisiaj skarpetki. Każdy robi tak jak chce, ja robię tak, inni robią inaczej. Ważne, żeby każdy się cieszył ze swojego szczęścia. Jedni uważają za szczęście sprzedawanie prywatności, ja się cieszę, że mogę być tu dzisiaj muzycznie.

Postawa piosenkarki jest z pewnością godna podziwu, zwłaszcza kiedy większość celebrytek tak chętnie pokazuje swoją prywatność.

Zobacz: Grzeszczak pochwaliła się obrączkąZakochani Grzeszczak i Liber na TeleKamerach 2015:

Może Cię również zainteresować:

Polskie gwiazdy vs. hity internetu. Zabawne wpadki gwiazd na 3. urodziny Party.pl!

Źródło: Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady