Agnieszka Szulim uciekła z Warszawy! Wiemy, gdzie i z kim gwiazda spędza święta!

Agnieszka Szulim jako królik

Agnieszka Szulim spędza święta w Zakopanem! Gwiazda wyjechała z bliskimi swojego ukochanego, Piotra Woźniaka-Staraka i swoją rodziną na południe Polski, żeby odpocząć. W niedzielę wielkanocną dziennikarka zamieściła na Instagramie zdjęcie z króliczymi uszami, wysyłając swoim fanom świąteczną kartkę. W Zakopanem gwiazda świętuje nie tylko z rodziną, ale również z przyjaciółmi. Wśród nich znalazł się między innymi Mikołaj Komar, redaktor naczelny pisma K-Mag. Warto przypomnieć, że Agnieszka Szulim święta Bożego Narodzenia również spędziła z dala od Warszawy i wyjechała do Zakopanego. 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Gwiazdy są już gotowe na święta! Zainspiruj się ich dekoracjami! Choinka Magdy Gessler to bardzo oryginalny pomysł...

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Święta Agnieszki Szulim w górach

Gwiazda z pewnością bawi się świetne, a dobry, rodzinny czas mogą zakłócać jedynie komentarze fanów pod świątecznym zdjęciem. Kilka dni przed Wielkanocą zapadł wyrok sądu w sprawie pobicia Agnieszki Szulim przez Dodę. Dziennikarka wygrała proces i w przeciwieństwie do wokalistki do tej pory go nie skomentowała. Fani w komentarzach pytają o głośną sprawę i proszą o jakiś komentarz. Oczywiście nie brakuje pod fotką też wpisów od fanów Dody, którzy krytykują wyrok sądu i nie przebierają w słowach skierowanych do Szulim. Agnieszka jednak konsekwentnie milczy. 

 

Zobacz: Doda skazana za pobicie Szulim! Jakie prace społeczne będzie wykonywać?​

 

Agnieszka Szulim spędza święta w Zakopanem

Agnieszka Szulim robi selfie

Gwiazda wyjechała tam z rodziną i przyjaciółmi

Agnieszka Szulim w sukience we wzory

Czy wyjazd z rodziną na święta to dobry pomysł?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje