Sportowa Lewandowska, elegancka Rozenek, a może Manowska cała w trendach? Wybierz najlepszą stylizację tygodnia!

 

Czas wybrać najlepszą stylizację tygodnia! Głosujcie w naszym plebiscycie i zdecydujcie, która gwiazda wyglądała najlepiej. W minionym tygodniu najbardziej spodobał się wam look Sylwii Lipki, a jak będzie tym razem? Czy Sylwia przegra ze sportową Anną Lewandowską, elegancką Małgorzatą Rozenek czy może Martą Manowską całą w trendach?

 

 

W tym tygodniu Anna Lewandowska pokazała nam się w świetnym sportowym zestawie marki Nike. Nie jesteśmy pewni, czy bardziej chcielibyśmy ten zestaw, czy jej brzuch! Sylwia Przybysz postawiła za to na casualowy zestaw: t-shirt z grafiką i wygodne dżinsy. Zwróćcie jednak uwagę na skarpetki w hamburgery! Kochamy je! Sylwia Lipka natomiast zachwycała blond włosami i ciepłą bluzą w liliowym kolorze. Jej czapka z pomponami, które imituja uszy misia też nasz zachwyca.

 

Zobacz: Sylwia Lipka już tak nie wygląda! Młoda gwiazda jest blondynką? ZDJĘCIE

 

Marta Manowska zachwycała na konferencji prasowej "Sanatorium miłości" w borodwej kreacji z wzorem kwiatów marki Tova. Julia Wieniawa jest za to coraz bardziej seksi! Na Instagramie pokazała look z beżową sukienką z paskiem w talii i kozakami za kolana z motywem skóry węża. Podobą stylizację miała na sobie Małgorzata Rozenek. Gwiazda wybrała jednak ukienkę z golfem, do której założyła złote kozaki za kolana. Który look był najlepszy?

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek i Anna Lewandowska pokochały te same buty!

 

 

 


Może Cię również zainteresować:

Gwiazdy są już gotowe na święta! Zainspiruj się ich dekoracjami! Choinka Magdy Gessler to bardzo oryginalny pomysł...

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady