• BoyToy

Kasia Tusk założy na Sylwestra starą sukienkę. Dokupiła tylko buty i torebkę

Sylwestrowa kreacja Kasi Tusk
Fot. ONS

Kasia Tusk była w zasadzie pierwszą modową blogerką, która mocno zaistniała w mediach. Oczywiście nie bez znaczenia był wówczas fakt, iż chodziło o córkę premiera , ale pomimo upływu czasu jej blog jest wciąż jednym z najpopularniejszych w swojej kategorii. Wprawdzie w tym roku show-biznes przeżył prawdziwą ekspansję blogerek to Tusk wciąż nie może narzekać - ani na popularność, ani tym bardziej na zarobki. Przypomnijmy: Ile Kasia Tusk zarabia na blogu?

Styl Kasi nie wyróżnia się specjalnie na tle innych blogerek, ale ma swoje ogromne rzesze fanek, które oczekują kolejnych postów i stylizacji. Nie mogło oczywiście zabraknąć specjalnego wpisu poświęconego sylwestrowej imprezie. Tusk na swoim blogu pokazała sukienkę, w której zamierza dziś przywitać nowy rok. Córka premiera postawiła na ciekawą kreację ze sklepu internetowego Three Floor, która kosztuje około 850 złotych. Dobrała do niej cieliste szpilki z Zary i torebkę z New Look. Koszt całości to nieco ponad 1000 złotych.


W tym roku nie planuję kupować sukienki specjalnie na Sylwestra. W mojej szafie znalazłam już idealną kreację na tę okazję - więcej nie popełnię błędu sprzed dwóch lat. Szukanie sylwestrowej sukienki na kilka godzin przed imprezą nie jest najlepszym pomysłem - albo wyjdziemy ze sklepu z pustymi rękoma, albo kupimy coś, czego już nigdy potem nie założymy. Niech więc jednym z moich noworocznych postanowień będzie "nie kupuj, jeśli nie jesteś pewna, że nie możesz bez tego żyć" - napisała pod zdjęciami Kasia.


Tak prezentuje się Kasia Tusk w sylwestrowej stylizacji. Jak wam się podoba?

Zobacz: Kasia Tusk pokazała prezent od Louis Vuitton

Wakacje Kasi Tusk w Rzymie:

Może Cię również zainteresować:

Czy na Natalię Nykiel słusznie posypały się gromy za sylwestrowy strój!? Podobną sytuację miała inna polska gwiazda!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady