• Hades

Uznani aktorzy nagrali spot przeciw homofobii. Daje do myślenia [WIDEO]

20
Reakcji
Kampania Homofob Kampanii Przeciw Homofobii
Fot. YouTube

O tym, że gwiazdy angażują się w akcje społeczne wiadomo od dawna. Jednak znane osoby coraz śmielej biorą udział w kampaniach, które dotyczą cały czas spraw dość mocno kontrowersyjnych w naszym kraju. Jednym z takich problemów jest homofobia.

Niedawno ukazał się w sieci najnowszy spot pt. "Homofob" przygotowany przez Kampanię Przeciw Homofobii i twórców akcji homofobiaszkodzi.pl. W filmiku utrzymanym w konwencji trailera filmowego wystąpili m.in.: Katarzyna Herman, Piotr Garlicki, Wojciech Zieliński.

- Wybraliśmy formę trailera do filmu sensacyjnego o człowieku żyjącym w zagrożeniu i napięciu, które doprowadza go do katastrofy. W odróżnieniu jednak od typowego kina akcji w naszym trailerze jedynym prześladowcą bohatera jest on sam, jego homofobiczna obsesja - czytamy w komentarzu twórców do filmiku.


Co sądzicie o tego typu akcjach. Myślicie, że warto jest kręcić takiego rodzaju spoty jak "Homofob"?

Zobacz: Przełom w kościele! Papież nawołuje do... akceptacji gejów

 

Sławna para gejów milionerów pokazała swoje luksusy:

20
Reakcji

Komentarze (18)

Najnowsze
Najwyżej oceniane

Wpisz proszę treść komentarza

Gość
"Zapuścił brodę i przeszedł na islam - teraz szczęśliwy gwałci kozy "
Oceniono 0 razy
Gość
taka kampania nie szkodzi a jeżeli komuś pomoże to niech takich materiałów powstaje jak najwięcej. świetni aktorzy, materiał zmontowany genialnie... lubię i mi się podoba...
Oceniono 0 razy
Gość
dobry. nieco przekolorowany, ale dobry:)
Oceniono 0 razy
Gość
świetny materiał.
Oceniono 0 razy
Gość
być może trzeba zrobić kampanię i video przeciwko pedofilofobi.
Oceniono 0 razy
Gość
Z jednej strony - pary homoseksualne powinny mieć takie sama jak małżeństwa (z wyjątkiem jedynie prawa do adopcji dzieci - tu mam wątpliwości). Z drugiej - widząc co i rusz te akcje walki z homofobią, mam czasem wrażenie że zaraz wyskoczy mi ktoś z lodówki i powie "jestem gejem". Aż się boję otwierać.
Oceniono 0 razy
Gość
nie jestem homofobem, bo się homoseksualistów nie boję, ale to ich prywatna sprawa i nie powinni się z tym afiszować, i można tego typu akcję uznać za afirmację inności, a powinna ona być tylko tolerowana
Oceniono 0 razy
Gość
Jan Paweł II był ZDECYDOWANYM przeciwnikiem homoseksualizmu. Tęczowa homopropaganda też okrzyknęła go homofobem. Ale się nie przestraszył.;) Teraz Polakom błogosławi.
Oceniono 0 razy
Gość
odpowiadając na pytanie- walka z homofobią nie promuje homoseksualizmu, tylko USIŁUJE zwrócić uwagę na brak tolerancji
Oceniono 0 razy
Gośćgaj
niedługo trzeba będzie w myśl poprawności całować homoseksualistów w dupe
Oceniono 0 razy
Gość
człowiek człowiekowi wilkiem... w tym temacie zwierzęta niestety wielu z nas przerastają
Oceniono 0 razy
Gość
Gdyby tatuś od początku uczył synka życia według dekalogu,to dziś synek nie uczyłby ojca dewiacji.
Oceniono 0 razy
Gość
Bo ta akcja ma na celu w końcu wsparcie osób homoseksualnych czy występowanie przeciw homofobi (jak w tytule)... bo to bądź co bądź dwie różne rzeczy.
Oceniono 0 razy
Gość
Uważam , że takie akcje są bardzo potrzebne. W naszym kraju panuje wielka homofobia i ogólne potępienie wszystkiego co odmienne od średniowiecznych wzorców . Niestety świadczy to jedynie o zacofaniu społeczeństwa . Niedorzecznym argumentem , którym posługują się ludzie przeciwni homoseksualizmowi jest odwołanie do Biblii . Normą ogólnie przyjętą jest traktowanie homoseksualizmu jako grzechu . Przypominam , że grzechem jest również współżycie przed ślubem , które nie jest potępiane przez 96% społeczeństwa . Dlaczego tak wielki odsetek społeczeństwa polskiego zakazuje miłości ludziom wyznającym inną orientacje niż ogólnie przyjęta ...... ?!! Jednocześnie można zadać sobie pytanie dlaczego w niektórych krajach lesbijki czy geje borykają się z mniejszym potępieniem przez heteroseksualistów. Zwyczajnie kraje te są bardziej rozwinięte i podchodząc do wielu tematów pomijają stereotypy . Swoją drogą, czego można się spodziewać po tym jak 50 % narodu zapytanego o adopcje dzieci przez heteroseksualistów myślało,że są pytani o gejów i lesbijki ... Żenada
Oceniono 0 razy
Gość
chyba nie macie się czym chwalić że spłodziliście takie coś
Oceniono 0 razy
+ Pokaż więcej komentarzy

Look dnia

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najnowsze porady