Wielki sukces Sound'n'Grace! Ich nowy album "Życzenia" najlepiej sprzedającą się polską płytą

Sound'n'Grace
Fot. Mat. promocyjne

Wielki sukces Sound'n'Grace! Zgodnie z oczekiwaniami wydany w połowie listopada album „Życzenia” Sound’n’Grace zadebiutował jako najlepiej sprzedająca się polska płyta według OLiS. Świetny wynik to suma znakomicie sprzedanego preorderu, ale także olbrzymiego zainteresowania albumem tuż po premierze.


Poprzedni album „Atom” został wydany 2 czerwca 2015 roku. Płyta znalazła się o oczko niżej w zestawieniu i zadebiutowała na 2 miejscu najlepiej sprzedających się albumów w Polsce. Album „Atom” zyskał tytuł platynowej płyty i do dziś jest chętnie kupowanym albumem.

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Szykuje się gorący romans w TzG? Kamil Mokrzycki przyznaje: "Czy będę to ja i Walerija? Nie wiadomo"

Źródło: Manuela Skubik, Krzysztof Plona

"Życzenia" Sound’n’Grace najlepiej sprzedającą się polską płytą

„Życzenia” to drugi album najsłynniejszego chóru Sound’n’Grace, który ukazał się 17 listopada. Album zapowiadały 2 single „100”, który został nagrany z Filipem Lato i stał się absolutnym hitem jesieni we wszystkich stacjach radiowych w Polsce, a w internecie liczba wyświetleń przekroczyła 10 milionów. 31 października ukazał się drugi singiel "Idealnie", który można usłyszeć w największych stacjach radiowych oraz czołówkach list przebojów.


Oprócz „100” i „Idealnie” na albumie usłyszymy 14 utworów w tym między innymi niepublikowany wcześniej hit „Sens”, a także świąteczne dodatki - w tym najczęściej grana w 2016 roku polską piosenkę świąteczną „Gdy Gwiazdka” nagraną w duecie z Jula oraz „Świąteczny Medley”. Oprócz Filipa Lato i Juli na albumie pojawiły się także tacy wybitni artyści jak: Mateusz Ziółko czy Merghani.

 

 

„Życzenia” były w pierwszej trójce najczęściej słuchanych albumów w serwisie TIDAL, a dotychczas
ukazane single biją rekordy popularności w pozostałych serwisach streamingowych.

Sound'n'Grace płyta Życzenia
Fot. Mat. promocyjne

Sound’n’Grace to wspaniałe głosy, energia, niesamowite emocje oraz chwile wzruszenia, które w zależności od utworu znajdziemy w stylach gospel, soul, r&b, jazz czy funk. Okrzyknięty przez jurorów programu Mam Talent najlepszym chórem w Polsce! Sound’n’Grace to zespół, w którym każdy z wokalistów to doskonale oszlifowany diament, dzięki czemu razem tworzą bogactwo muzycznych możliwości. Ci młodzi, utalentowani artyści to grupa przyjaciół, którzy pod kierunkiem jedynego w Polsce duetu dyrygenckiego: Ani Żaczek i Kamila Mokrzyckiego od 2005 roku wspólnie realizują pasję, jaką jest dla nich muzyka.

Sound'n'Grace & Filip Lato - 100

Lubicie Sound'n'Grace?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje