• Hades

Sokołowska o Marceli: Ma absolutne atuty modelki

Sokołowska o wybiegowej karierze Marceli Leszczak
Fot. AKPA

Marcela Leszczak jest jedną z najbardziej wyrazistych uczestniczek trzeciej edycji "Top Model". Chodź nie wygrała programu, to i tak serwisy internetowe rozpisują się niemal co dziennie o jej życiu i karierze po zakończeniu show. Zobacz: Marcela o wygranej Zuzy: Widzowie popełnili błąd

W ciągu ostatnich dwóch tygodni w Warszawie odbyło się kilka ważnych pokazów mody, w których można było oglądać na wybiegu kilka finalistek "Top Model 3". Za każdym razem w grupie modelek brakowało jednak Marceli, która jak pamiętamy robiła furorę na Fahion Weeku w Indiach. Dziennikarka serwisu TVN.pl postanowiła spytać Katarzynę Sokołowską dlaczego finalistka programu nie chodzi u polskich projektantów.

- Odpowiedź jest absolutnie prosta. Marcela ma absolutne atuty, wiemy jakie. Brakuje jej tylko wzrostu. W momencie kiedy jest bardzo równy skład, gdzie średnia wzrostu jest 1,78m, 1,80m, to tutaj jej tych centymetrów po prostu brakuje. Oczywiście są też przed nią pokazy. Niektórzy projektanci skupiają się bardziej na typie, niż na wzroście. W pokazach ogólnie wybiera się modelki, które również w grupie wyglądają bardzo dobrze i akurat tutaj Marcela ma mniejsze szanse.


Przypomnijmy, że Marcela ma już za sobą pierwsze sukcesy jako modelka. Wystąpiła w najnowszym katalogu marki Apart oraz wzięła udział w sesji wizerunkowej dla marki "Chaos". Myślicie, że Leszczak pojawi się jeszcze kiedyś na wybiegu?

Zobacz: Marcela Leszczak i Renata Kurczab reklamują drogą biżuterię

Marcela z chłopakiem na zakupach:

Może Cię również zainteresować:

Wszystko, co musisz wiedzieć o kontrowersyjnym finale "Top Model"! Jak wpadkę tłumaczy stacja?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady