• BoyToy

Wyciekło wstrząsające nagranie strażaków po wypadku Paula Walkera

Wyniki sekcji zwłok Paula Walkera
Fot. ONS

Tragiczna śmierć Paula Walkera to teraz numer jeden, który eksploatują nie tylko amerykańskie media, ale i praktycznie prasa w każdym zakątku świata. Emocje wzbudzają okoliczności tragicznego wypadku, które choć mogłyby dla niektórych wydawać się oczywiste, nie są do końca jasne. Przypomnijmy: "Oficjalne powody jego śmierci nie są prawdziwe"

Tymczasem na jaw wychodzą kolejne doniesienia, a amerykańscy reporterzy próbują dostać się wszystkimi drogami do materiałów, które gromadzi policja. I to nawet z niezłym skutkiem - portal TMZ.com dotarł do nagrań strażaków, którzy przybyli na miejsce zdarzenia i łączyli się z centralą. Ekipa ratownicza dotarła w około 3 minuty po natychmiastowym zgłoszeniu wypadku i ich zdaniem aktor i kierowca już wtedy nie żyli. Strażacy używają w rozmowie fachowego określenia "DOA (Dead On Arrival)" czyli po prostu "martwi na miejscu".

Zobacz: Jest już oficjalne wideo z wypadku Paula Walkera!

Poinformowali również, że jest to wypadek oznaczony symbolem "Code N" czyli taki, w którym brała udział osoba znana i postępowanie w takim przypadku musi być dużo bardziej ostrożne jeśli chodzi o przekazywanie informacji opinii publicznej.

Rozmowy strażaka z centralą w języku angielskim możecie wysłuchać poniżej.

Zobacz: Polska aktorka zagrała z Walkerem w jego ostatnim filmie

Fani opłakują Paula Walkera w miejscu wypadku:

Może Cię również zainteresować:

Do kin wchodzi ostatni film z Walkerem. Te sceny zagrał kilka dni przed śmiercią

Źródło: YouTube

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady