Mariusz Smaga ma radę dla rolników jak regenerować siły po ciężkiej pracy w polu. Zgadnijcie jaką!

Źródło: Newseria

Mariusz Smaga, uczestnik drugiej edycji Rolnik szuka żony, radzi rolnikom odnowę biologiczną jako świetny sposób na zregenerowanie ciała po ciężkiej pracy na roli. Smaga uważa, że raz w tygodniu trzeba udać się do spa!

Ważną rzeczą jest to, żeby podarować sobie tę odrobinę luksusu, bo to naprawdę regeneruje siły i może to mieć wpływ na dalsze prace. I tak na jeden dzień w tygodniu czy jeden dzień w przeciągu dwóch tygodni należy udać się do jakiegoś Spa, odnowy biologicznej – mówi Newserii Mariusz Smaga.

Mariusz Smaga uważa, że rolnik ma lepiej niż ludzie z miasta, bo pracuje na świeżym powietrzu.

Oczywiście praca na roli różni się od pracy w mieście i w wielkich korporacjach, bo w pracy na roli ma się możliwość wdychania świeżego powietrza, a to już dużo daje. I oczywiście, praca jest ciężka, ale to też jest samo zdrowie, więc połączone z bieganiem czy jazdą na rowerze, pływaniem tudzież zabiegami spa czy siłownią to będzie jeszcze lepsze - mówi uczestnik Rolnik szuka żony.

Mariusz Smaga chciałby obalić stereotyp, że rolnicy o siebie nie dbają i zachęcić ich do zabiegów Spa.

To jest stereotyp, że tyko mężczyźni z dużych miast mogą korzystać ze Spa, mogą też mężczyźni ze wsi czy mieszkający na wsi - tłumaczy niedoszły rolnik.

Mariusz Smaga jednak sam nie został rolnikiem i pracuje teraz na lotnisku w Warszawie. Nie udało mu się związać na stałe z rolniczką Anią. Wybrał życie i pracę w mieście i nie wiąże swojej przyszłości ze wsią.

Zobacz także: Mariusz z "Rolnik szuka żony" ma dziewczynę! Już zapomniał o Ani?

 

Mariusz Smaga w programie Rolnik szuka żony próbował podbić serce rolniczki Ani. Ale ostatecznie Anna go odrzuciła.

Mariusz Smaga, Rolnik szuka żony

Czy uważasz, ze Mariusz Smaga ma rację, rolnicy powinni co tydzień chodzi do spa?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje