Słynny dziennikarz TVN24 walczy z rakiem!

Fot. ONS

Kilka miesięcy temu u Grzegorza Miecugowa lekarze wykryli raka płuc. Znany dziennikarz rozpoczął walkę z nadzieją, że pokona chorobę. Po 33 latach palenia Miecugow odstawił papierosy, co dość szybko wpłynęło na jego stan zdrowia. Okazuje się bowiem, że już po trzech miesiącach od rzucenia nałogu, guz w płucach zmniejszył się o 40 procent!  To daje wielką nadzieję dziennikarzowi, który przyznaje, że już nigdy nie sięgnie po papierosa.

 

- Okazuje się, że rak płuc to w 60 procentach się dosyć szybko kończy, kilka miesięcy. Ale jestem już poza tym i już nie liczę tych dni, które mam policzone, ale mam nadzieję, że są w tysiącach - powiedział w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

 

Na szczęście, guz w płucach nie był złośliwy i sam dziennikarz jest przekonany, że przy następnych badaniach kontrolnych okaże się, że guz zniknie całkowicie. Dlatego trzymamy mocno kciuki za zdrowie Grzegorza Miecugowa.

 

kb

Plebiscyt Party
Może Cię również zainteresować:

To były bardzo trudne pożegnania... Zbigniew Wodecki, Witold Pyrkosz, Grzegorz Miecugow i inne gwiazdy, które zmarły w 2017 roku

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje