Urodziny "Party.pl"! Oto suknie ślubne gwiazd z ostatnich 3 lat. Wybierz najpiękniejszą!

 

Rok 2018 jest dla nas wyjątkowy! Właśnie teraz magazyn "Party" obchodzi swoje 11. urodziny, a Party.pl skończył 3 lata! Z tej okazji przyjrzeliśmy się najważniejszym wydarzeniom w show-biznesie z ostatnich 3 lat, sprawdziliśmy, które gwiazdy zostały mami, które wzięły śluby i co jeszcze wydarzyło się przez te 3 lata. 

 

Tym razem macie okazję zobaczyć suknie ślubne gwiazd z ostatnich 3 lat. Która suknia ślubna była najpiękniejsza? Głosujcie! (Żeby zobaczyć wszystkie nominacje, kliknij "Pokaż więcej").

 

Zobacz: Która gwiazda szykuje się do ślubu? Pokazała nowe modele sukienek!

Nie da się ukryć, że sporo gwiazd zmieniło swój stan cywilny przez ostatnie 3 lata. W samym 2015 roku odbyło się aż 8 gwiazdorskich ślubów. "Tak" powiedziały takie pary, jak: Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży, Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula, Marek Kondrat i Antonina Turnau, Stockinger i Drozd, Halina Mlynkova i Leszek Wronka. Niestety, większość ślubów odbyła się w tajemnicy, a zdjęcia z ceremonii nigdy nie ujrzały światła dziennego.

 

Zobacz: Trzy gwiazdorskie ślub w jeden weekend! Która panna młoda wyglądała najładniej? ;)

 

W 2016 roku odbyło się 5 ślubów: Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka,Mariny Łuczenko i Wojtka Szczęsnego, Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana, Kuby Rzeźniczak i Edyty Zając, Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego.

 

Zobacz: Jak zorganizować wynajem namiotu na imprezę plenerową? Ceny namiotów

 

2017 rok obfitował w gwiazdorskie śluby. Żonami zostały takie gwiazdy, jak: Ewa Farna, Maria Sadowska, Anna Starmach, Lara Gessler, Agnieszka Radwańska, Dominika Gawęda, Ewa Minge, Ola Kisio, Miranda Kerr, Emilia Komarnicka.

 

 

Z kolei w 2018 roku do teraz śluby wzięły m.in. Doda, Anna Karczmarczyk, Sylwia Nowa i Dominika Gwit. 

 

Zobacz: Co będzie trendem w sukniach ślubnych w nowym sezonie? Viola Piekut twierdzi, że podkreślona talia i plecy! Co jeszcze?

 

 


Może Cię również zainteresować:

Taka wpadka to koszmar każdej panny młodej! Posłuchajcie, co w dniu ślubu przydarzyło się Kasi Skrzyneckiej!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady