• chimera

Richardson i Zamachowski biorą ślub! Dziennikarka zdradziła szczegóły

Ślub Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego. Kiedy jest ślub Moniki Richardson?
Fot. ONS

Od dawna spekulowało się, że Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski planują pobrać się. Teraz dziennikarka postanowiła potwierdzić doniesienia i w rozmowie z "Show" oznajmia radośnie, że w tym roku stanie na ślubnym kobiercu. To jednak nie koniec rewelacji, bo Richardson równie chętnie chwali się ważnymi szczegółami dotyczącymi ślubu.

Zakochani planują zaprosić najważniejsze postaci polskiego show-biznesu. Ninę Terentiew, Agatę Młynarską, Grażynę Torbicką czy Piotra Kraśkę. W drodze do ołtarza gwiazda nie założy sukienki Violi Piekut, na której przymierzaniu przyłapali ją ostatnio paparazzi. Podczas ceremonii zobaczymy ją w kreacji innej projektantki.

- Wspaniale współpracuje mi się z Violą Piekut, jest bardzo doświadczoną projektantką. Jej sukienki leżą na mnie jak ulał. Ale na swoją uroczystość założę kreację autorstwa Agnieszki Tokarskiej, z którą współpracuję od roku. To będzie skromna koktajlowa sukienka ozdobiona kremową koronką, którą Agnieszka sprowadziła dla mnie z Paryża - chwali się Richardson w "Show".


Para ma zamiar pobrać się w sierpniu. Ślub i ceremonia mają przebiec w skromnym anturażu.

- To przecież naturalne, że narzeczeni wreszcie zaczynają myśleć o ślubie. Ślub i przyjęcie będą bardzo prywatne, w gronie najbliższych.


Dodajmy, że to będzie trzeci ślub zarówno dla Moniki, jak i Zbigniewa. Dziennikarka ma za sobą śluby z Rickiem Richardsonem i z pilotem Jamie'em Malcolmem. Z kolei aktor "tak" powiedział już Aleksandrze Juście i Annie Komornickiej.

Do trzech razy szuka?

Zobacz: Richardson wypowiada wojnę tabloidowiLuksusy Moniki Richardson:

Może Cię również zainteresować:

Monika i Zbigniew Zamachowscy mają sposób na obecność paparazzi na wakacjach! Jaki?

Źródło: X-NEWS

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady