Kogo Doda zaprosiła na swój ślub? Grono było kameralne!

Goście na ślubie Dody

 

Doda udostępniła dla fanów wyjątkowy teledysk do piosenki Virgin - "Miłość na etat". Wyjątkowy, bo... ślubny! W klipie można zobaczyć, jak wyglądało wyjątkowe wesele piosenkarki z Emilem Stępniem - m.in. pierwszy taniec, moment zaślubin, rzucanie bukietem ;) Ale to nie wszystko - w teledysku są pokazani również goście, którzy uczestniczyli w tej ceremonii! Kogo Doda zaprosiła na swój ślub?

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Znaleźliśmy archiwalne zdjęcie i nagranie Dody i Emila! Czy już wtedy się kochali?

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Goście na ślubie Dody! 

 

Na ślubie Dody i Emila, który odbył się w połowie kwietnia w Hiszpanii, pojawiło się wybrane, wręcz elitarne grono przyjaciół i rodzina. Wśród nich oczywiście rodzice Doroty - Wanda i Paweł Rabczewscy. Na weselu bawili się również m.in. Tomasz i Ewa Lubertowie oraz inni muzycy z zespołu Virgin, z którymi wokalistka gra na co dzień. Nie zabrakło menadżera, Rafała Bogacza oraz wiernego przyjaciela piosenkarki - Mariusza "Dżagi" Ząbkowskiego. 

 

Sporą część gości stanowiła oczywiście rodzina Emila Stępnia, męża Dody. A to wszystko zobaczycie w klipie "Miłość na etat", który cieszy się ogromną popularnością na YouTubie (w ciągu jednego dnia - ponad 600 tys. wyświetleń!).

 

Zobacz także: Doda pokazała film ze ślubu z Emilem! Obrączki, pierwszy taniec, tort - wszystko co trzeba wiedzieć o ślubie Dody!

 

Oto goście na ślubie Dody - screeny z teledysku "Miłość na etat". 

Goście na ślubie Dody

Goście na ślubie Dody

 

Suknia ślubna Dody
Fot. YouTube

Czy podoba Ci się ślubny teledysk Dody?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady