• BoyToy

Angelina Jolie i Brad Pitt pokazali zdjęcia ze ślubu! Tak wyglądała jej suknia ślubna

Angelina Jolie w sukni ślubnej na okładce People

O ślubie Angeliny Jolie i Brada Pitta mówiło się od dawna, a od kilkunastu już miesięcy trwał remont ich francuskiej posiadłości, w której mieli się w przyszłości pobrać. Mimo tego, oficjalna informacja o ceremonii gwiazd była prawdziwym zaskoczeniem i rozgrzała światowe media do czerwoności. Przypomnijmy: To była bajkowa ceremonia. Znamy szczegóły ślubu Brada i Angeliny

Prasa kolorowa rozpoczęła prawdziwe polowanie na zdjęcia paparazzi z tego wydarzenia, ale żadnemu fotografowi po prostu nie udało się ich zrobić. Na szczęście, Jolie i Pitt udokumentowali swój ślub, a fotorelacja znajdzie się w najnowszym numerze "People". Na okładce widzimy Angelinę w zjawiskowej sukni ślubnej, a także zdjęcie pary młodej z dziećmi. 15-stronicową relację zamieści również brytyjskie "Hello", na którego froncie widzimy całujące się gwiazdy.

Magazyny nie ujawnił jeszcze wprawdzie żadnych szczegółów, ale spekuluje się, że tradycyjnie już Brad i Angelina honorarium za zdjęcia przeznaczyli na wsparcie jednej z fundacji charytatywnych.

Poniżej pierwsze zdjęcia ze ślubu gwiazd. Jak wam się podoba suknia Angeliny?

Zobacz: Brad Pitt wrócił już do pracy po ślubie z Angeliną. Błysnął obrączką na planie reklamy


Ślubna sesja Angeliny i Brada:

Może Cię również zainteresować:

Angelina Jolie i Brad Pitt pierwszy raz tak szczerze o powodach rozwodu! Najważniejsze cytaty!

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady