Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak w ostatni weekend sierpnia wzięli ślub! O tej ceremonii mówiło się w mediach od tygodni, ale prezenterka i producent filmowy nie chcieli zdradzić dziennikarzom żadnych szczegółów ich ślubu, dlatego w mediach pojawiło się mnóstwo informacji na temat miejsca, w którym Agnieszka i Piotr powiedzą "tak". Najpierw pojawiły się informacje, że uroczystość odbędzie się w posiadłości Staraków na Mazurach, później pisaliśmy o Sardynii oraz Wenecji. Ostatecznie wybrali Wenecję! 

 

Zobacz: Mamy zdjęcia ze ślubu Agnieszki Szulim! Dziennikarka miała dwie kreacje! ZDJĘCIA

 

Przypominamy, że Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak poznali się podczas Balu Fundacji TVN w 2014 roku i podobno była to miłość od pierwszego wejrzenia. Oboje byli wtedy po rozstaniach - on rozstał się z Natalią Klimas (byłą przyjaciółką Agnieszki Szulim), a ona z byłym mężem, Adamem Badziakiem. Tak o poznaniu Piotra mówiła w wywiadzie dla "Dzień dobry TVN" Agnieszka:

To było tylko poznanie, bardzo iskrzyło, ale rocznicę mamy ustaloną na znacznie później.

Para szybko zamieszkała razem w pięknej willi Piotra w Konstancinie i zaczęła snuć wspólne plany na przyszłość. Piotr bardzo zaskoczył Agnieszkę, gdy równo rok po poznaniu jej, na balu TVN w 2015 roku postanowił się jej oświadczyć na oczach wszystkich gości stacji, gwiazd i dziennikarzy. To były zdecydowanie najbardziej spektakularne oświadczyny w polskim show-biznesie. Agnieszka powiedziała "tak" na oczach swoich szefów oraz przyjaciół z show-biznesu i właśnie wtedy ruszyła machina przygotowań do hucznego wesela! Przez ostatnie tygodnie pojawiło się mnóstwo informacji, że para wzięła ślub w tajemnicy przed mediach, ponieważ Piotr wrzucił na Instagram najpierw certyfikat, na którym widniało nazwisko Agnieszka Starak-Woźniak, a później tak samo podpisany był fotel dla "żony producenta" na planie filmu "Sztuka kochania". Para jednak nie potwierdziła, że wzięła ślub w tajemnicy przed mediami, a jednocześnie nie zaprzeczała temu, że wielki dzień jest jeszcze przed nimi. A ten wielki dzień wypadł wczoraj! Zobaczcie na naszym filmiku romantyczne zdjęcia Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka!

 

ZOBACZ: TYLKO U NAS! Wiemy, kto będzie świadkiem na ślubie Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka!

 

Agnieszka i Piotr są parą od 2014 roku

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim
ONS

Ich wspólna pasją są podróże

Instagram

Piotr jeszcze przed ślubem nazywał Agnieszkę swoją żoną!

 

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak Starak wzięli ślub - tak wyglądała suknia panny młodej!

Piotr Woźniak-Starak w garniturze