"Ślad": Wojna z handlarzami narkotyków. Zobacz zwiastun nowych odcinków serialu!

Źródło: Polsat/Kinga Molenda

W 7. odcinku serialu "Ślad" w ciągu dwóch nocy ktoś zabija siedmiu dilerów narkotykowych. Podejrzanymi są ich klienci. Następnego dnia śmierć ponosi również komisarz wydziału antynarkotykowego, Michał Szczerbina. Dowody wskazują na to, że to on wypowiedział wojnę handlarzom narkotyków, za co został zamordowany. W jaki sposób handlarze narkotyków podrzucili niedozwolone substancje do gabinetu oficera wydziału antynarkotykowego? Czy we Wrocławiu działa zorganizowana grupa przestępcza, której działania ktoś zaciera? Gościnnie w odcinku wystąpią: Jakub Świderski, Grzegorz Kowalczyk, Gracja Niedźwiedź, Tomasz Kalczyński, Oleg Bakhrutdinov, Adam Serowaniec i Joanna Mądry.

 

W 8. odcinku "Śladu" CWŚ prowadzi śledztwo w sprawie porwania córki członka rady miasta. Anna Zarzycka zostaje znaleziona martwa. Podejrzenie pada na kontrkandydata jej ojca w wyborach samorządowych. Wkrótce wychodzi na jaw, że tak naprawdę nie było żadnego porwania. Córka była narkomanką i ojciec umieścił ją w ośrodku stosującym kontrowersyjną tanatoterapię. Czy dyrektor kliniki odpowie za śmierć pacjentki? Czy ktoś inny upozorował ucieczkę narkomanki z ośrodka, a później ją zabił? Gościnnie w tym odcinku wystąpią: Andrzej Deskur, Dominika Kryszczyńska, Maciej Tomaszewski, Krzysztof Bochenek, Katarzyna Pachelska, Karol Olszewski, Paulina Gawrońska i Tomasz Solecki.

 

Emisja dwóch kolejnych odcinków serialu kryminalnego „Ślad" już we wtorek 9 października, o godzinie 20:05 w Polsacie.

 

Zobacz: Tajemniczy pochówek kobiet. Czy Lidia Bolko odpowie za zabójstwo swojej matki i przyjaciółki? Oto zwiastun 5. i 6. odcinka "Śladu"

 

Zobacz też: Tęsknicie za "Falą Zbrodni"? Nowy serial Polsatu - "Ślad" - będzie jeszcze większym hitem?

 

W kolejnych odcinkach "Śladu" nie zabraknie emocji

Ślad
Fot. Mat. prasowe

Zobaczcie zwiastun nowych odcinków "Śladu"

Ślad
Fot. Mat. prasowe

Oglądasz "Ślad"?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady