Skrzynecka i Mucha: Nasze córeczki są jak siostry

Fot. AKPA
Katarzyna Skrzynecka już od kilku miesięcy jest szczęśliwą mamą malej Alikii. Zaledwie kilkanaście godzin wcześniej na świecie pojawiła się córeczka Anny Muchy, która poznała już swoją młodszą koleżankę. Katarzyna Skrzynecka w rozmowie z dwutygodnikiem "Show" zdradziła, że razem z Muchą zorganizowały ostatnio spotkanie dziewczynek.

- Nasze córeczki leżały roześmiane w wózkach naprzeciw siebie, ale śmiejemy się z Anią, że raczej nic jeszcze z tego nie kumały i pewnie nic z tego spotkania nie zapamiętają. Jedna gaworzyła , powtarzając "gu", a druga "le". I tak sobie pogadały. Nasze dziewczynki są niczym przyrodnie siostry - stwierdza celebrytka.

Katarzyna Skrzynecka jest zachwycona, że może wymieniać swoje doświadczenia z innymi mamami. Była prowadząca "Taniec z gwiazdami" uważa nawet, że razem z Anną Muchą, Katarzyną Glinką, Joanną Liszowską, Anną Głogowską i Reni Jusin - tworzy Klub Młoych Mam. "Bardzo się wspieramy i cieszymy, że nasze dzieciaki dobrze się rozwijają i pięknie rosną" zdradza Skrzynecka.

kb

Może Cię również zainteresować:

"M jak miłość" ma już 18 lat! Zobaczcie wyjątkowy spot z okazji urodzin hitowej produkcji!

Źródło: mat prasowe

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje