SKANDAL! Schwarzenegger ma dziecko z inną kobietą!

allONS_XPOSURE_A_SCHWARZENEGGE-155.jpg
Fot. ONS
Niedawno pisaliśmy, że wielki aktor i były gubernator Kalifornii, Arnold Schwarzenegger postanowił zakończyć trwające 25 lat małżeństwo. Para wydała oświadczenie, w którym zapowiedzieli, że będą dbać o swoje małżeństwo osobno. Jednak złośliwi od razu stwierdzili, że pod kotarą uprzejmości kryje się jakiś skandal. No i mieli rację! Okazuje się, że powodem rozstania jest zdrada Schwarzeneggera. Ale to jeszcze nic! Aktor od 10 lat ma nieślubnego syna z kobietą, która od 20 lat pracowała w jego domu.

 - Po tym, jak przestałem być gubernatorem, powiedziałem o wszystkim mojej żonie. Rozumiem i zasługuję na wszystkie złe emocje i rozczarowanie ze strony mojej rodziny i przyjaciół. Nie mam żadnych wymówek i biorę pełną odpowiedzialność za krzywdę, jaką wyrządziłem. Przepraszam Marię, moje dzieci i moją rodzinę, naprawdę mi przykro - napisał w oświadczeniu dla The Times.

Mówi się, że Maria, żona Arnolda od lat była nieszczęśliwa. Jak donosiliśmy wcześniej przez cały okres sprawowania przez aktora urzędu gubernatora nie przeprowadziła się z Los Angeles do męża. Podobno była z nim ze względu na jego polityczną karierę.

Schwarzenegger tymczasem publicznie okazuje skruchę.

- Proszę media o uszanowanie mojej żony i dzieci w tym bardzo trudnym czasie. Ja zasługuję na potępienie i krytykę. Oni nie.

Rzeczywiście Arnie dał plamę....

pijavka
Może Cię również zainteresować:

Cała Polska płacze po tragicznej śmierci Pawła Adamowicza... Te nagrania rozrywają serce na pół

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady