Strona zwiera
treści tylko dla osób dorosłych

Marysia Horbulewicz - Miss Mundialu 2018 według CKM czy Natalia Siwiec - Miss Euro z 2012 roku? Która Miss jest bardziej hot?

Siwiec, Horbulewicz
Instagram

 

Pierwszą polską Miss wszystkich kibiców, która zrobiła karierę była Natalia Siwiec. Podczas Euro 2012 zrobiła furorę na trybunach prezentując swoje atuty i figurę w trakcie meczów. Od tej pory nikt chyba nie zrobił takiej kariery, mimo że próbowano.

 

Zobacz: Nie tylko Błaszczykowski i Fabiański! Bohaterką meczu ze Szwajcarią została też Miss z suwakiem

 

W tym roku, uprzedzając fakty, swoją miss postanowili wybrać redaktorzy magazynu dla panów "CKM". Na łamach pisma okrzyknięto Miss Mundialu 2018 - Marysię Horbulewicz. 19-latka ze Wschowy jest na okładce mundialowego wydania pisma, a w środku można znaleźć sesję rozbieraną z młodziutką dziewczyną. Marysię okrzyknięto "najseksowniejszą kibicką nad Wisłą".

 

My chcemy Was zapytać o to, czy Marysia może się równać z Natalią? Czy powtórzy jej sukces? Na pewno 19-latka jest bardziej naturalna i młodsza od Natalii, ale... Czy jest bardziej hot i kibice uznają ją za Miss Mundialu?

Głosujcie w naszym pojedynku na kibicujące Miss:

 

Natalia Siwiec miała sporo gorących okładek po Euro 2012. W tym w piśmie CKM.

Okładka CKM z Siwiec
Instagram

 

O Marysi Horbulewicz dopiero zaczyna być głośno.

Miss Mundialu Marysia Horbulewicz wg CKM
Instagram

 

Zobacz także: Natalia Siwiec oceniła Miss Mundialu 2018. Jej mina? Mówi wszystko!


Może Cię również zainteresować:

Natalia Siwiec i Stefano Terrazzino w ekranizacji hitowej powieści erotycznej? Posłuchajcie co zdradziła nam Blanka Lipińska!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut
 

Nasze akcje