• Joanna Murawska

Klątwa nad rodziną Meghan Markle?! Kolejna osoba w szpitalu!

Oświadczenie Meghan Markle

Kolejne niepokojące wieści na temat rodziny Meghan Markle. Niedawno pisaliśmy, że jej ojciec przeszedł rozległy zawał, po którym musiał przejść poważną operację. Przez to zabraknie go na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego, który odbędzie się już 19 maja. Teraz z kolei do szpitala trafiła siostra panny młodej, Samantha Grant. Co się stało?!

 

Zobacz: Suknia ślubna, świadkowie, pierwszy taniec - 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć o ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego

 

Samantha Grant i jej partner jechali drogą szybkiego ruchu na Florydzie, gdy nagle obok nich pojawił się paparazzi, który chciał zrobić im zdjęcia. Chłopak Samanthy, aby bronić ich prywatności, skręcił gwałtownie w lewo. Niestety, auto uderzyło w betonowe barierki. Siostra Meghan Markle odbiła się od przedniej szyby i upadła na podłogę auta. W wyniku tego nieszczęśliwego wypadku Samantha Grant trafiła do szpitala ze złamaną kostką oraz urazem kolana. Obrażenia były na tyle poważne, że kobieta musi zostać na obserwacji.

 

Czy to oznacza, że na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego zabraknie również siostry aktorki? Samantha Grant od początku nie była zaproszona na tę uroczystość. Panie nie utrzymują ze sobą kontaktu. Przypomnijmy, że to właśnie Samantha namawiała ich ojca, Thomasa Markle, aby umawiał się z paparazzi na tzw. "ustawki"!

 

Jak myślicie, czy ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego ma szansę odbyć się bez zakłóceń?

 

POLECAMY: Jak ubiera się przyszła księżna? Postanowiliśmy prześwietlić garderobę Meghan Markle!

 

Na ślubie na pewno pojawi się mama Meghan Markle

Doria Ragland, mama Meghan Markle
Fot. East News

Ojciec przyszłej księżnej przeszedł poważną operację. Nie będzie go na ślubie

Meghan Markle - ojciec Meghan Markle
Fot. East News

Może Cię również zainteresować:

Królewski baby boom! Tyle dzieci w rodzinie królewskiej już dawno nie było...

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Czy ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego przebiegnie bez zakłóceń?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady