Shakira wraca z nowym teledyskiem po 2 latach przerwy! Takiego jeszcze nie nagrała WIDEO

Nowy teledysk Shakiry do filmu

Shakira wraca z nowym teledyskiem! W sieci pojawił się klip do piosenki "Try Everything", który promuje nowy film Disneya - "Zwierzogród". Fani na nowy utwór Shakiry czekali aż 2 lata. Dlatego ta piosenka ma szansę zostać przebojem.


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Czarne chmury nad Meghan Markle! To, co wyprawia, przechodzi ludzkie pojęcie! Nawet królowa powiedziała dość...

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Shakira - teledysk do piosenki Try Everything

Co ciekawe, tekst do piosenki "Try Everything" napisała sama... Sia! Shakira zaś nie tylko zaśpiewała utwór, ale i podłożyła głos pod jedną z postaci z filmu, gazelę. Animacja "Zwierzogród" opowiada o świecie zwierząt, w którym nigdy nie było człowieka. Głównym bohaterem historii jest Nick Wilde - lis oskarżony o przestępstwo, którego nie popełnił. Desperat postanawia uciec przed niesłuszną karą, ale na jego trop wpada królica - detektyw Judy Hopps. Wkrótce sama stanie się celem złoczyńców, którzy wrobili Wilde'a. Ścigany i ścigająca będą musieli połączyć siły, by razem stawić czoła wspólnemu prześladowcy.

 

Shakira przez ostatnie miesiące, po wydaniu albumu "Shakira" z hitem m.in. "Dare" czy "Empire", skupiła się na wychowywaniu dzieci. 30 stycznia ubiegłego roku na świecie pojawił się się jej drugi syn, Sasha. Na szczęście wokalistka wraca już do pracy! Piosenka "Try Everything" zwiastuje jej kolejny album. Nie możemy się doczekać. A wy?

 

Zobacz także: Zdjęcia synka Shakiry robią furorę!

 

Teledysk do piosenki Try Everything na youtube!

Shakira w teledysku do piosenki Zwierzogród.

Shakira teledysk Try Everything

 

Shakira wraca do pracy!

Shakira - Try Everything - teledysk

Podoba Ci się nowa piosenka Shakiry?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje