• km

Znamy sekret urody Kate Middleton. Nie jest to botoks

Fot. ONS

Kate Middleton to ulubione nazwisko brytyjskich magazynów. Nie chodzi tu wyłącznie o tabloidy i tytuły plotkarskie, ale także wydawnictwa modowo-urodowe. Księżna Kate dla wielu kobiet uchodzi za wcielenie piękna i klasy. Każda jej kolejna stylizacja jest zawsze szeroko komentowana w mediach, a o jej sposobach na piękny wygląd plotkuje się w wielu salonach kosmetycznych. Wszyscy zastanawiają się, jak ona to robi, że zawsze wygląda promiennie i świeżo.

Niedawno pojawiły się doniesienia, że świetny wygląd Kate zawdzięcza zastrzykom z botoksu, które miały sprawić, że w dziesięć godzin po porodzie księżna zachwyciła swoim wyglądem cały świat. Te plotki zostały jednak zdementowane przez położną księżnej. Zobacz też: Księżna Kate przeszła na dietę. Ma silną grupę wsparcia


Kate Middleton stawia na naturalny wygląd i zamiast botoksu, woli przywiązywać dużą wagę do codziennej pielęgnacji skóry i włosów. Chętnie sięga po naturalne kosmetyki, a stałe miejsce w jej kosmetyczne zajmuje tradycyjny krem Nivea. Ponadto księżna nie zapomina o regularnych peelingach oraz stosowaniu olejków. Jako swój ulubiony wymienia olejek różany, który cudownie rozświetla i wygładza cerę. Jeśli chodzi o doskonały wygląd włosów księżnej, to zasługa regularnie stosowanego zabiegu kreatynowego prostowania włosów.

Zobacz na Polki.pl: Klasyczna elegancja w stylu Kate Middleton

 

 

  

 

Może Cię również zainteresować:

Perfekcyjna kontra niesforna! Malwina Wędzikowska ocenia wpadki Kate i Meghan „niedopuszczalne dla księżnej”

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje