Już jest! W sieci pojawił się nowy teledysk Sarsy. Singiel promujący film "Volta" będzie hitem? Z pewnością! WIDEO

W sieci pojawił się nowy teledysk Sarsy

Nowy singiel "Sarsy" będzie hitem? Jesteśmy tego pewni! W sieci pojawił się już teledysk artystki, której piosenkę usłyszymy w najnowszym filmie Juliusza Machulskiego. Utwór "Volta" promuje dzieło słynnego scenarzysty i reżysera. Premiera filmu odbędzie się już 7 lipca. Zanim jednak obejrzymy nową komedię Juliusza Machulskiego fani mogą zobaczyć fragmenty "Volty" w najnowszym teledysku Sarsy.

 

POLECAMY: Gdzie powstają najlepsze hity Sarsy? Wokalistka zdradziła swoją tajemnicę!

Źródło: Newseria

"Volta" Sarsy promuje nowy film Juliusza Machulskiego

Singiel "Volta" pochodzi z najnowszej płyty artystki "Pióropusze". Pierwszą piosenką promującą krążek był utwór "Bronie się". Nad jej brzmieniem Sarsa pracowała w londyńskim Tileyard Studio, w którym swoje utwory nagrywali wcześniej między innymi Ella Eyre, czy Sigalem. W kompozycji Sarsa łączy brzmienia nowoczesne z oldschoolowymi oraz sięga po instrumenty z różnych muzycznych kultur.

Tytuł nowego albumu jest metaforą emocji, osobistych przeżyć i doświadczeń artystki, które towarzyszyły jej podczas pracy nad nowymi piosenkami. "Każdy człowiek ma w sobie paletę barw, emocji, reakcji, wrażeń. W efekcie każdy utwór, jak pióro z pióropusza, ma swój kolor, swoje znaczenie, porusza inne struny wrażliwości człowieka" – tłumaczy Sarsa. 

Piosenka promuje najnowszy film Juliusza Machulskiego, w którym zobaczymy całą plejadę gwiazd. W "Volcie" zagrali m.in. Olga Bołądź, Katarzyna Herman, Aleksandra Domańska, Jacek Braciak, Tomasz Kot, Cezary Pazura, Robert Więckiewicz, Andrzej Zieliński i Michał Żurawski

 

Kim jest tytułowy Volta? To prawdziwy „kiler” w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości. Jego znacznie młodsza partnerka Agnieszka w niecodziennych okolicznościach poznaje dziewczynę o imieniu Wiki. Nowa znajoma znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczy i niezwykle drogocenny przedmiot. Volta nie może przepuścić wartej miliony okazji. Wspólnie z „cwaniakowatym” ochroniarzem Dychą postanawia zagrać vabank i jest gotowy na wszystko, aby wejść w posiadanie niezwykłej rzeczy. Nie będzie to jednak łatwe, bo niewinnie wyglądająca Wiki to w istocie godny rywal, a nie jakaś tam „słaba płeć”!

 

Wybierzecie się do kina nowy film Juliusza Machulskiego? My z pewnością! Tymczasem zobaczcie teledysk Sarsy "Volta"!

 

Zobacz także: „Czuję się rakiem na bezrybiu”. Mistrz komedii Juliusz Machulski kończy 61 lat. Który jego film lubicie najbardziej?

 

W sieci pojawił się nowy teledysk Sarsy.

 

 

Singiel artystki promuje nowy film Juliusza Machulskiego "Volta".

Film
Fot. mat. prasowe

Premiera filmu odbędzie się 7 lipca.

Film
Fot. mat. prasowe

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Podoba Wam się piosenka Sarsy?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady