• BuFi

Mannei nosi naturalne futra: Starałam się je kupić w dobrych butikach

Noszenie naturalnych futer przez gwiazdy wzbudza mnóstwo kontrowersji. Niedawno rozpętała się mała medialna burza, kiedy to Justyna Pawlicka z Top Model została twarzą futer, co ostro skrytykowali Joanna Krupa oraz Michał Piróg. Przypomnijmy: Konflikt Krupy i Pawlickiej coraz ostrzejszy. Joanna odpowiedziała na słowa modelki: Dręczy ją sumienie!

Postanowiliśmy sprawdzić, co na temat noszenia naturalnych futer sądzi miłośniczka mody - Sara Mannei. Z gwiazdą mieliśmy okazję porozmawiać na pokazie La Manii. Żona Artura Boruca szczerze przyznała, że w swojej szafie ma kilka, ale pochodzą one ze sprawdzonego źródła. Zapewnia jednocześnie, że przeraża ją sposób, w jaki zwierzęta giną w wytwórniach futer w Chinach:

Kiedyś byłam zupełnie nieświadoma, mam parę futer. Ale później siostra młodsza pokazała mi parę filmów o produkcji futer, o tym jak zabiją zwierzęta w Chinach i strasznie to mną wstrząsnęło. Jakieś jednak tak mam, od czasu do czasu je ubiorę, ale to nie są futra z Chin. Starałam się je kupić w dobrych butikach, tak jak twierdzili sprzedawcy, pochodzenie nie było z Chin, bo to jest najgorsza wytwórnia futer, tam właśnie. Zwierzęta zabija się wszędzie - czy dla futer, dla skóry czy dla mięsa, ale ważne jest sposób w jaki to się robi. W Chinach jest to nie do przyjęcia - mówi nam Sara.


Co o tym myślicie?

Zobacz: Mannei pokazała całą rodzinę w domowych pieleszach. Boruc pochwalił się obfitym zarostem
Luksusowe życie matki Sary Mannei:

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady