• BoyToy

SKANDAL na Eurowizji: Fani wygwizdali Rosję. Potem uderzyli w ich czuły punkt [WIDEO]

Rosja wygwizdana na Eurowizji
Fot. YouTube

Za nami 59. finał konkursu Eurowizji i występy aż 26 krajów, w tym oczywiście reprezentacji Polski. Śliczna Cleo i jej kipiące seksem tancerki zostały doskonale przyjęte w Kopenhadze, a każde zbliżenie na dekolty pięknych Słowianek wywoływało ogromny entuzjazm wśród publiczności. Nie da się ukryć, że był to najseksowniejszy występ tegorocznej edycji. Przypomnijmy: Mamy wideo z występu Polski z finału Eurowizji! Jest jedna zmiana

Na tak gorące przyjęcie nie mogły liczyć wokalistki z Rosji, siostry Tołmaczowe. Artystki zaprezentowały efektowny występ z utworem "Shine", ale podobnie jak podczas półfinału, również i dzisiaj zostały wygwizdane. Buczenie i gwizdy pojawiły się już w trakcie prezentacji wszystkich krajów na samym początku ceremonii. Taka reakcja jest oczywiście spowodowana sytuacją polityczną w Europie i interwencji Rosji na Ukrainie.

Zobacz: Rosja wygwizdana przez publiczność. Mamy wideo z półfinału

Kolejne "atrakcje" publiczność przygotowała w trakcie transmisji występu Rosjanek. Publiczność niemal cały czas unosiła w górze tęczowe flagi czyli symbol środowisk homoseksualnych. Nie przegapił tego również realizator transmisji. Tutaj również nie może być mowy o przypadku. Ciekawe, czy Rosjanie znani z homofobicznego i nieludzko restrykcyjnego w tym względzie prawa odczytali tak subtelną wiadomość? Miejmy nadzieję, że tak - symboliczne gesty mogą znaczyć bardzo wiele.

Oglądaliście finał Eurowizji 2014? Gesty w kierunku Rosjan były potrzebne? 

Zobacz: Skandal na Eurowizji: Ormianin obraża Kobietę z brodą


 

Może Cię również zainteresować:

Michał Szpak znowu na Eurowizji?! Oj! Zdradził nam chyba trochę za dużo! ;)

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut, Bartek Ufniarz

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje