Anna i Grzegorz Badowscy urwali się z domu i pojechali na koncert. Oni nie słuchają disco polo...

Anna Bardowska, Grzegorz Bardowski
Fot. Instagram

Anna Bardowska i Grzegorz Bardowski z "Rolnik szuka żony" wydają się spokojną parą, która bez ekscesów żyje sobie familijnym życiem. A tu niespodzianka. Bardowscy pojechali na koncert Pearl Jam! Ania i Grzegorz zostawili synka pod opieką dziadków i wyrwali się poszaleć przy rockowym brzmieniu. Ciekawe czy na kawałkach Ania rzucała włosami, a Grzegorz tańczył pogo :)? Para na koncert wystylizowała się w stylu grunge'owym.

 

Para wrzuciła zdjęcia jak pędzi na koncert. 

Anna Bardowska, Grzegorz Bardowski jadą na koncert
Fot. Instagram

 

To Grzegorz jest wielkim fanem tego zespołu. Ania zdradziła, że piosenka do ich pierwszego tańca była właśnie Pearl Jamu. 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Ale emocje! Wszystko co musisz wiedzieć o zaskakujących zwrotach akcji w finale 5. sezonu "Rolnik szuka żony"!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

 

Pierwszy taniec Bardowskich do jakiej piosenki?

Nasz pierwszy taniec na weselu, Pearl Jam "Future Days", a teraz szerszy repertuar w Krakowie :-D Ulubiony zespół Grześka, więc nie można było tego przepuścić ;-). Kto z Was słucha Pearl Jam lub Nirvana jak mój mężuś? - napisała Bardowska pod tym zdjęciem. 

 

Zobacz: Jak modnie ubrać się na koncert?

 

Miło wiedzieć, że para zrywa ze stereotypem, że na wsi słucha się tylko disco polo. 

Jak bedzie „Crazy Mary” to sie do mnie uśmiechnijcie! Wspaniałego koncertu! - napisała Bardowskim w komentarzu Marta Manowska. 

Para z "Rolnik szuka żony" była ostatnio na wakacjach w Bułgarii, na te co rolnik narzekał jeszcze przed wylotem. Ale na wyjeździe już wszystkie żale poszły w niepamięć i cieszył się rodzinnym czasem z Anią i półtora rocznym Jasiem. 

 

Bardowscy na wakacjach
Fot. Instagram

 

Zobacz także: Martyna i Paweł Szakiewiczowie obchodzą 2. rocznicę ślubu. Pokazali urocze zdjęcia synków i swoje z czasów narzeczeństwa!

A wydawało ci się, że jakiej muzyki słuchają Bardowscy?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje