• patceg

Księżna Kate naraziła się Brytyjczykom. Zatrudniła swoich rodziców

Kate Middleton zatrudniła swoich rodzicow
Fot. ONS

Już niebawem księżna Kate urodzi drugie dziecko, a na ten moment czeka cała rodzina królewska i społeczeństwo Wielkiej Brytanii. Niedawno świat obiegła wiadomość, że Middleton poczuła się gorzej i trafiła do szpitala. Zobacz: Księżna Kate trafiła do szpitala. Rodzina przeżyła chwile grozy

Choć Kate jest uwielbiana przez Brytyjczyków to ostatnio nieco im się naraziła. "Daily Mail" dowiedziało się, że żona księcia Williama właśnie zatrudniła swoich rodziców, którzy nie są za bardzo lubiani przez społeczeństwo. Sprawy nie poprawia fakt, że Carol i Michael Middletonowie nie mają zbyt dobrych relacji z rodziną Williama. Praca u księżnej ma im pomóc naprawić stosunki. Czym będą się oni zajmować? Zostali bowiem mianowani administratorami posiadłości Ammer Hall, którą Middleton i William otrzymali od królowej Elżbiety. 

Będą oni organizować pracę służących i pracowników technicznych, a także dbać o ogród, dzięki czemu odejmą obowiązków swojej córce. "Daily Mail" nie udało się jednak ustalić, ile Kate zapłaci im za prace administratorów. 

Zobacz: Księżna Kate ma siwe włosy?

 
 

Księżna Kate w szóstym miesiącu ciąży:

Może Cię również zainteresować:

Popularny stylista o Kate i Meghan. Czy gust modowy jest mu bliższy?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady