Robert Lewandowski zostanie ojcem chrzestnym dziecka popularnej pary?! To ich marzenie!

Robert Lewandowski ojcem chrzestnym dziecka znanej pary
Fot. Instagram _rl9

Czy Robert Lewandowski zostanie ojcem chrzestnym synka Kuby i Agnieszki Wesołowskich? Popularny aktor podobno bardzo o tym marzy. "Dobry Tydzień" podaje, że dla gwiazdora "Na Wspólnej" nie ma lepszego kandydata. Sam Wesołowski od lat ceni piłkarski talent Roberta, a ich żony - czyli Ania Lewandowska i Agnieszka Wesołowska doskonale się znają. Czy to wpłynie na decyzję Lewandowskiego? (Zobacz: Organizacja chrztu – o czym trzeba pamiętać)

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Ania Lewandowska zdradziła, jakim dzieckiem jest Klara... Tego o córce Ani i Roberta mogliście nie wiedzieć!

Źródło: Ewelina Gołębiowska, Gary Muvuat, Anna Robak

Robert Lewandowski ojcem chrzestnym dziecka Wesołowskich?

Agnieszka i Kuba już niedługo zostaną rodzicami. Już wiedzą, że urodzi im się syn. Nic dziwnego, że zastanawiają się nad wyborem chrzestnych. A ponieważ para ma bliskie relacje z Lewandowskimi, myślą o tym, aby to Robert został chrzestnym ich synka. Czy sportowiec zgodzi się przystać na ich prośbę? Jest na to spora szansa, chociażby ze względu na świetną relację ich żon. Agnieszka Wesołowska nie raz brała udział w obozach Anny Lewandowskiej. Znana trenerka jest dla niej wielką inspiracją:

Dziękuję Ci, Aniu, za nasz wspólny rok, zmieniłaś moje życie o 180 stopni! Chciałabym choć w małym stopniu być dla Ciebie taką podporą, jaką Ty jesteś dla mnie - napisała Agnieszka w dniu urodzin Anny Lewandowskiej.

Niedawno Kuba i Agnieszka, podczas swoich wakacji, zajadali się batonami promowanymi przez Annę Lewandowską. Dla trenerki ten gest wiele znaczył. Pojawia się więc pytanie, czy to może Ania nie zostanie chrzestną synka Wesołowskich. Jak będzie naprawdę? Przekonamy się już za jakiś czas. 

 

Zobacz także: Chrzest dziecka: jak zorganizować?

 

Kuba i Agnieszka wspierają biznes Ani Lewandowskiej.

Kuba Wesołowski, Agnieszka Wesołowska

Robert i Anna są doskonałymi kandydatami na rodziców chrzestnych.

Anna i Robert Lewandowscy z

 

Agnieszka Wesołowska spodziewa się dziecka.

Agnieszka Wesołowska w ciąży

Czy chcielibyście aby Robert Lewandowski był ojcem chrzestnym Waszego dziecka?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady