• chimera

Żona Lewandowskiego: Nie jestem z Robertem dla pieniędzy

Anna Stachurska i Robert Lewandowski w Gali
Fot. ONS

Najgorętsza obecnie para w polskim show-biznesie to Robert Lewandowski i Anna Stachurska. Zakochani w ubiegłym tygodniu wzięli szeroko komentowany w Polsce i za granicą ślub, a w tym tygodniu zawitali na okładce "Gali". Para w wywiadzie przytacza kilka anegdot z początków ich relacji. Nie zabrakło też pytań o show-biznes czy pieniądze. Jak wiadomo, Lewandowski to obecnie najlepiej opłacany polski piłkarz.

Zobacz: Tak Lewandowski odpoczywa na podróży poślubnej

Żona Roberta zdradziła swoje alibi, jeśli ktoś zarzuci jej, że związała się z nim tylko ze względu na pieniądze.

- Śmiejemy się, że jesteśmy ze sobą tak długo, że nikt nie może mi zarzucić, że jestem z Robertem dla jego sławy czy pieniędzy. Bo jak się poznaliśmy grał w Zniczu Pruszków.


Okazuje się, że sam Robert jest bardzo skromny i rozsądnie podchodzi do tematu pieniędzy.

- Staramy się korzystać z życia, ale nie przesadzamy. Zdaję sobie sprawę, że duże sumy w Polsce przyprawiają o zawrót głowy. Dlatego bardzo szanuję to, co osiągnąłem. Mam jakieś swoje słabości, np. samochody. Wiadomo też, że to życie piłkarza nie trwa wiecznie. Można grać do 35. roku życia i trzeba myśleć o tym, żeby rozsądnie wystartować w wiek emerytalny.


Jednym z wydarzeń, na którym para nie oszczędzała był ich ślub. W dbałości o gości przygotowali prawdziwe rarytasy. Zobacz: Anioły, masaże i loty na paralotni dla gości Lewandowskiego

Zobacz jak wyglądał ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej:

Może Cię również zainteresować:

Fit Lovers konkurują z Anią i Robertem Lewandowskimi?!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje