Robert Lewandowski walczy o tytuł najlepszego piłkarza. Będziecie zdziwieni, z kim konkuruje!

Robert Lewandowski w bialej koszuli na ulicy
Fot. Paparazzi

Robert Lewandowski, po tym jak strzelił 5 goli w 9 minut podczas meczu Bayern Monachium - VfL Wolfsburg w szóstej kolejce niemieckiej Bundesligi, jest nie tylko bohaterem narodowym, ale i światowym. Najbardziej jednak chyba docenili go niemieccy dziennikarze. W jaki sposób?

 

Portal Sport1.de, który zawsze wybiera najlepszych piłkarzy ligowych kolejek stwierdził, że po wyczynie Lewandowskiego polski piłkarz nie ma żadnej konkurencji. Ale że według zasad głosowanie wśród fanów piłki musi się odbyć, wystawiono jak zawsze trzech piłkarzy, aby móc oddać na nich głos. Tylko że każdym z nich jest... Robert Lewandowski :) Jest wytypowany za to, że najszybciej strzelił trzy bramki krótkim czasie. Jest też niepokonany jako najszybszy strzelec czterech i... pięciu bramek w Bundeslidze:))

Robert Lewandowski w stroju sportowym
Fot. Internet

Do wygrania są miedzy innymi bilety na mecz Bayernu Monachium i koszulki Philippa Lahma. Wystarczy zagłosować na... Roberta Lewandowskiego!

 

Nic dziwnego, wyczyny Polaka omawia cały świat. Powstały memy z udziałem Lewandowskiego, polskie gwiazdy w ilościach hurtowych słały Robertowi gratulacje, a żona Anna Lewandowska mówi od tego dnia na niego "kosmita".

 

Naszym zdaniem Kayah powinna teraz zmienić słowa swojej piosenki i zaśpiewać "Lewy do... Lewego". Zgadzacie się? :)

 

Robert Lewandowski zadowolony z losowania

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na spacerze

Robert Lewandowski na zgrupowaniu reprezentacji Polski

Może Cię również zainteresować:

Roznerski, Lewandowski, Ciachorowski... Jak wyglądali wasi ulubieńcy jeszcze kilka lat temu? Niektóre zdjęcia was zaskoczą!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady