• BoyToy

Prowadzący DDTVN o Pieńkowskiej: Dotarcie się w pracy zajęło nam...

Kantereit o współpracy z Pieńkowską
Fot. ONS

Jolanta Pieńkowska to jedna z niewielu gwiazd w Polsce, która od kilku lat nie pokazuje się na salonach, nie udziela wywiadów i bardzo strzeże swojej prywatności. Na wizji jest profesjonalna, choć i jej zdarzają się momenty rozluźnienia. Przypomnijmy: Pieńkowska tańczy na scenie Dzień Dobry TVN

W najnowszym numerze magazynu "Viva!" znajduje się obszerna sesja zdjęciowa i wypowiedzi wszystkich dziennikarzy pracujących w "Dzień Dobry TVN". Każda para prowadzących ma pamiątkowe wspólne zdjęcie wykonane na potrzeby sesji, oprócz właśnie Jolanty Pieńkowskiej i jej telewizyjnego partnera, Roberta Kantereita. Znalazło się natomiast miejsce na komentarz dziennikarza, który ciepło wypowiada się o współpracy z Pieńkowską.

Po trzech latach pracy można powiedzieć, że jesteśmy zgrani. Dotarcie się zajęło nam około roku. Teraz wiem już, co chce zrobić Jolanta i na odwrót. Czasami, kiedy chcemy docisnąć "wątek", używamy specjalnego kodu. Wtedy delikatnie się dotykamy - zdradza Robert w rozmowie z "Vivą!".


A jak wy oceniacie "chemię" na ekranie pomiędzy Pieńkowską a Kantereitem? Więcej zdjęć i wypowiedzi prowadzących DDTVN w najnowszym numerze "Vivy!" - już w sprzedaży.

Zobacz: Pieńkowska na wizji: "Robię cuda w seksie!"

Jolanta Pieńkowska i inni dziennikarze nagrywają płytę z kolędami:

Może Cię również zainteresować:

Anna Kalczyńska: "Nie jestem Jolantą Pieńkowską" WIDEO

Źródło: newseria.pl

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje