Abelard Giza odpowiada na krytykę po roaście Kuby Wojewódzkiego. Dostało się Korwin-Piotrowskiej i Durczokowi! Słusznie?

Abelard Giza, Anna Dereszowska
Fot. Facebook Stand-up Polska

Abelard Giza skomentował wypowiedzi krytykujących roast Kuby Wojewódzkiego. Program niektórych tak oburzył, że wpłynęła nawet skarga do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Roast skrytykowany został przez Karolinę Korwin-Piotrowską i Kamila Durczoka, który był nieobecnym bohaterem roastu. Jak na niepochlebne recenzje zareagował komik Abelard Giza, który brał udział w roaście?

Różnie ocenia się roast Kuby. Dla jednych był śmieszny, dla innych w ogóle. Kwestia gustu. Ale chyba najbardziej zmartwiły mnie recenzje, które wystawili Kamil Durczok, Karolina Korwin-Piotrowska czy Plotek. Wyszło, że jątrzenie, obrażanie i sianie nienawiści nie poszło nam najlepiej, a człowiek zawsze chciałby wypaść dobrze w oczach mistrzów - napisał na swoim Facebooku Abelard Giza.

Kamil Durczok, któremu na roaście wypominano romans z Anną Dereszowską napisał na swoim Twitterze, że ten program był rynsztokowy.

W związku z dziesiątkami pytań informuję: #roast #wojewodzki - tylko kaleka intelektualny mógł pozwolić na emisję tego gówna- napisał Kamil Durczok.

Karolina Korwin-Piotrowska była szczególnie oburzona naśmiewaniem się z wylewu Michała Figurskiego. Za to sam bohater żartu nie miał nic przeciwko temu, był nawet o tym żarcie uprzedzony.

Poniewaz ja akurat uwazam ze za kolegMi nalezy sie wstawiac, w zwiazku z informacjami o tym ze prokuratura ma sie zajmowac roastem w tvn i rzekomymi drwinami z mojej choroby o,ktorych zreszta bylem uprzedzony, chcialbym poprosic organy scigania aby najpierw zajely sie osobami ktore w sposob bezposredni zycza mi abym pozostal na wozku dozywotnio i aby podobny los spotkal cala moja rodzine co znacznie bardziej uwlacza mojej godnosci niz kilku rozesmianych panow oraz Pani. Z wyrazami WYLEWNEGO szacunku dla wszystkich swiadomych dystansu do rzeczywistosci Z powazaniem Michal Figurski - pisze Michał (pis. oryginalna).

A Wy co o tym wszystkim sądzicie? Abelard Giza obraził Karolinę Korwin-Piotrowską i Kamila Durczoka?

Zobacz także: Roast Wojewódzkiego najmocniejsze cytaty.

 

Abelard Giza na roaście Kuby Wojewódzkiego występował jako pierwszy.

Abelard Giza, Kuba Wojewódzki
Fot. Facebook Stand-up Polska

 

Ableard Giza jest standupowcem z grupy Stand-up Polska.

Abelard Giza, Anna Dereszowska
Fot. Facebook Stand-up Polska

 

Na roaście Wojewódzkiego Ablard Giza nie był tym komikiem, który opowiedział najmocniejsze żarty. Bardziej wykazali się Sebastian Rejent czy Antek Syrek-Dąbrowski.

Cezary Jurkiewicz, Sebastian Rejent, Antoni Syrek-Dąbrowski na roascie Wojewódzkiego
Fot. Facebook

 

Może Cię również zainteresować:

Podsiadło chce zdetronizować Wojewódzkiego?! "Na razie nie będę atakował, ale kiedyś..."

Zgadzasz się ze zdaniem Abelarda Gizy?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje